Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ahhoz h Görögorszá...

Mit szóltok ahhoz h Görögországban ismét a Sziriza nyert?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Biztos a görög csajoknak is bejön a ciprasz! Elég jó pasi! :D
2015. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus a görögök választása! Kitartanak egy irány mellett! Nagy feladatot kapott Ciprasz. Megállapodott még a választás előtt a hitelekről a megszorítások fejében. Most ezeket a nyilvánvalóan népszerűtlen megszorításokat is neki kell véghezvinnie, no meg megvalósítani ígéreteit is! A választók azt akarják, hogy csinálja végig, amit elkezdett!
2015. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, visszavonom, mégse jópasi. Dagadt... Ma láttam, mutatták az egész testét a tvben, és elég husi...
2015. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2: Az a baj, hogy nem lehet végigcsinálni, mert ennek az adósságspirálnak sosem lesz vége. Csak abba lehet hagyni, és legalább szelektíven csődbe menni. Ezzel elég nehéz szembenézni, úgyhogy egyre rosszabbul fognak élni azért, hogy maradjon az euró, de egyre csak hiába.
2015. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andracsik Tamás válasza:
81%

Hát, baloldal, ezen nincs mit beszélni !!!

Jobb oldal, szélsőjobb oldal mind a hitleri diktatúrára emlékeztet, lásd most nálunk mi megy !!! Nem is értem a Magyar embereket, ezt a tolvaj, korrupt bandát 2x is megválasztani, hihetetlen !!!

2015. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rézevőfiamór ***** válasza:
Ott is (mint a legtöbb országban) jelentősen több a tücsök mint a hangya.
2015. szept. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!