Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem gondoljátok hogy romlott...

Nem gondoljátok hogy romlott ez a világ? Nem kellene megváltozni az egésznek?

Figyelt kérdés

-A szeretet teljesen kiveszett a világból.

-Akármerre nézünk,felszínes dolgokat látunk.

-Túl vagyunk népesedve.

-Nincs pénzük az embereknek.

-Hatalmas szakadékok vannak a társadalmi rétegek között.

-Közembernek szinte lehetetlen a tömegből való kitörés.

-A tömeggyártás tönkreteszi a piacot,az embereket,rengeteg pénzt visz el mindenhonnan amit csak úgy felemészt az ipar lángja.

-Mocskos módon szennyezi mindenki a környezetet.

-A politika rohad,mindent felemészt a korrupció és pénzéhesség.


Én ezeket látom felszínes felsorolásban.



2015. okt. 4. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. De.
2015. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Molyember ***** válasza:

Nincs mód rá, hogy a világot megváltoztasd. Ha egy csoport teszi ezt, a vége ugyanez lesz. Pl. a kommunizmus. Szerinted Marx gulágtáborokat akart, ÁVH-t, éhenhalt, megkínzott embereket? Dehogy. De az ember csak erre képes.

Az sem megoldás, hogy haljon meg mindenki, mert abban te is benne vagy.

Marad az, higy te változol, és amennyire lehet, kilépsz a társadalomból. Ezt törvényesen is meg lehet tenni, nem kell rögtön erdőlakó csövessé, vagy bérgyilkossá válnod. De ezzel meg a kirekesztettség jár együtt, az emberek utálják, aki különbözik az átlagtól. Döntsd el, mit akarsz.

2015. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Kérdés, ha valaha is tanultál történelmet, akkor mondj egyetlen egy kort amire nem volt ugyen ezek a dolgok jellemzöek. Az egyetlen a tömegtermelés van csak kb 100 éve, a többi még a romaiaknál is meg volt.

Ja és talána túlnépesedés helyett volt a túl sok embert kiirto betegségek.


Ha ezek nem tetszenek akkor miért nem teszel ellene semmit? Mert más sem tesz ellene? Ez nem érv.

Àllj fel a kanappédról és menj ki szemetet szedni, mondj egy bókot a melletted élönek (pl anyukádnak jegyezd meg, ami szép rajta, pl szép a haja, vagy aruhája, vagy a párodnak, hogy milyen szép a mosolya), Adj egy kéregönek egy százast, Menj oda egy szegényhez és mond neki, hogy te szeretnél vele beszélgetni. Ezekkell az apróságokkal már is közelebb lennél a jobb világhoz.

De nem fogod megtenni, majd ha meg

2015. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en nem ezt latom, egy csomo pontod szerintem egyaltalan nem ugy van, nehany meg mindig is ugy volt, nem sokat lehet tenni ellene.
2015. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ceri ***** válasza:

Valóban megvoltak ezek a problémák évezredekkel ezelőtt is. Legalábbis a nagy államok, hatalmak szintjén. A busmanoknál meg ma sincs meg szerintem.

Az egyetlen megoldás a tömeges "nem részt venni a játékban" lenne. Erre azonban soha sem lesz meg a hajlandóság az emberek többségének a részéről.

Szerintem az egyetlen kiút az egész rendszernek a bukása. Ez viszont rengeteg áldozattal fog járni. Sokkal többel, mint az eddigi bármelyik társadalmi kataklizma. Akkor lesz csak esély -már ha lesz túlélő- hogy tiszta lappal induljon el az emberiség egy az eddigiektől teljesen különböző úton.

Persze valójában józan ésszel is be lehetne látni, hogy ez egy óriási zsákutca, de az emberek nem akarnak semmit sem feláldozni a mostani egzisztenciájukból. Legtöbben legalábbis így vannak. Minél gazdagabbak, annál inkább így. Tehát marad a robbanás, mint lehetőség. Aztán kiderül, hogy tanultunk-e a sok hibás próbálkozásból és zsákutcából. Egy biztos, demokratikus úton akkor sem fog menni, mert a hülyék aránya nem fog változni.

2015. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem gondoljátok hogy romlott ez a világ? Nem kellene megváltozni az egésznek?"


Nézdd meg a Hülyék Paradicsoma című filmet és ráfigyelhetsz milyen közel áll a valósághoz.

2015. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindig voltak mélypontok...
2015. okt. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gnoomage ***** válasza:

1. Nem igaz, valamiért van olyan ember akiben bőven megbízok és van olyan akit szeretek.

2. Attól hogy sok ember felszínes, már mindenki az? Felszínes ember mindig is volt.

3. Ez előrelátható volt, nem lehet megakadályozni.

4. Mindig is voltak szegények...

5. Szintén mindig ez volt...

6. Én valamiért mindig találtam olyan cuccot amit kerestem nem tömeggyártott verzióban.

7. Régen a sz.art az utcára öntötték...

8. Hidd el, ha meg akarnánk változtatni, megtettük volna. Mindenki szid mindenkit, de mégsincs szervezésben az újabb felkelés.


A világ nem romlott, csak tudni kell keresni...:D

2015. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De. Nagyon is meg kéne, hogy változzon, de ez lehetetlen, és pont az emberek miatt. Ahhoz, hogy jó világ legyen, mindenkinek jónak kéne lennie, de relatíve nincs is gonosz ember, csak önző, aki magának akarja a legjobbat, csak sokan ezt túlzásba viszik. Én csak két, sci-fis forgtókönyvet tudnék elképzelni annak érdekében, hogy az emberek lakta világ megváltozzon: felsőbb erkölcsi és igazságérzettel rendelkező ufók uralkodjanak felettünk, vagy minden emberbe belekerülne valamilyen chip, ami által be lennénk programozva arra, hogy ne tudjunk bűnt elkövetni.
2015. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!