Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Soros bevallotta, hogy...

Ha Soros bevallotta, hogy támogatja a migránsokat ( meg szeretné szüntetni a nemzeti államokat Európában), akkor miért tartanak tinfoilheadnek, gyíkemberimádónak?

Figyelt kérdés
[link] " A 2006. évi ukrán narancsos forradalom sikeres támogatásával elérte Ukrajna politikai irányultságának megváltozását." Ezek szerint befolyásolni tud államokat, és úgy irányít, ahogy akar. Tehát nincs zsidó háttérhatalom?

2015. nov. 1. 18:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%

"Tehát nincs zsidó háttérhatalom?"


Nem tudom, én zsidó vagyok, de nem akarnak bevenni a háttérhatalomba :( Pedig én szívesen beszállnék, nem megy olyan jól. Te olyan tanult, olvasott, tisztán látó igaz embernek tűnsz, segítenél eligazodni?

2015. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Soros György a baloldaliak , liberálisok Luke Skywalkere.

Emiatt igyekeznek minden helyzetben mentegetni a kis hősüket.


Nekünk, jobboldaliaknak viszont ő maga Darth Sidious.


Soros filantrópnak, jótevőnek állítja be magát, a tevékenységével szimpatizálók is így vélekednek róla.Pedig, egy aljas pénzügyi terrorista.

2015. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
És ha Soros tősgyökeres új-zélandi származású lenne, akkor új-zélandi háttérhatalommal riogatnál, vagy keresnél egy másik zsidó származású pénzügyi mágnást, akin nyammoghatnál?
2015. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#3 Nem keresek én senkit, nem vagyok híve a társkereső oldalaknak. Tények, adatok, hírek. Csupán emiatt érdeklődöm a fenti linkben említett úriember iránt...? :O
2015. nov. 1. 18:53
 5/28 anonim ***** válasza:
25%

"A 2006. évi ukrán narancsos forradalom sikeres támogatásával elérte Ukrajna politikai irányultságának megváltozását." Ezek szerint befolyásolni tud államokat, és úgy irányít, ahogy akar. Tehát nincs zsidó háttérhatalom?"


Aztán meg valamiért mégis orosz befolyás alá került Ukrajna Janukovics vezetésével, ami ellen 2013 őszén fellázadtak.


Akkor nyilván az oroszcionzsidó háttérhatalom aknamunkája volt érvényben, ami Janukovicsot kormányra segítette.

2015. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
"meg szeretné szüntetni a nemzeti államokat Európában" - Ezt ki mondta neked???? Bizonyíték????
2015. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
1: Ügyes trükk Schlomo.
2015. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Schlomo?
2015. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

6: Még mindig itt tartunk? A legrégebbi trükk a könyvben az, hogy hogyan segítsük a saját embereinket hatalomra egy nálunk gyengébb országban. A békésebb az, ami 2006-ban történt. Az erőszakosabb pedig az, ami a Majdanon...


Soros Gyuri egyébként valóban úgy hajlítja a teret a nemzetközi pénzügyi és politikai világban, ahogy csak akarja. Ha egyik reggel olyan kedve támadna, hogy megfingatja kicsit az angolokat, simán le tudná vinni a font értékét a dollár szintjére például. A migránsok finanszírozása neki aprópénz...


Soros alatt pedig nyilván nem őt értem egy személyben, hanem a teljes pénzügyi és politikai kört, aminek ő is tagja. Szándékosan nem zsidókat mondok, mert nem csak azok vannak közöttük...

2015. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

"És ha Soros tősgyökeres új-zélandi származású lenne, akkor új-zélandi háttérhatalommal riogatnál, vagy keresnél egy másik zsidó származású pénzügyi mágnást, akin nyammoghatnál?"


Ha Soros tősgyökeres új-zélandi származású lenne, akkor nem művelne ilyen mocskos dolgokat, de mivel nem az, így művel.

2015. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!