Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kormány nem gondolkozik el...

A kormány nem gondolkozik el azon, hogy tenni kellene valamit az emberekért?

Figyelt kérdés

Vagy a bevándorlók/menekültek jóléte sokkal fontosabb? Nem akarják az ilyen embereket kidobni vagy valahogy eltüntetni vagy a cikk kamu lenne? Mert így nagyon olyan érzésem van, hogy senki se foglalkozik vele.


[link]



Bár az is hihetetlen, hogy rengeteg bevándorló van az országukban, de még többet fogadnak be. Mi nem fogadunk be pedig itt nincsenek is sokan, de náluk úgy tűnik fő gondnak számítanak és rengeteget fogadnak be.


Kacsa lenne az egész?

Esetleg elrettentés, hogy senki ne akarjon oda menni?

Bár nem hiszem, mert sok bevándorló megy oda jelenleg is.


2015. nov. 9. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem fura hogy csak ilyen noname oldalakon jelennek meg ezek a hírek?
2015. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Jaj ne kezdjük már megint a baromságokat a svéd erőszakokról. A bejelentési hajlandóság változott, nem az elkövetések száma.
2015. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én semmit nem kezdek, de utána akarok járni.

Mert a jövőben oda akarok kimenni dolgozni.

És nem nagyon rajonganék érte, ha a családomnak valami baja esne. Persze aki csak otthon ül annak könnyű nem foglalkoznia a dologgal.



Mondjuk láttam már youtube videókat is erről a témáról és azt nem magyar noname oldalak készítették. Van valaki aki kint él vagy ért a témához és nem csak a liberális dumát nyomja? Az igazság érdekel. Illetve hogy ha ennyi baj van a muzulmánokkal akkor nem akarják őket kipaterolni? Egyszer még egy dokumentum filmet is láttam ahol egy svéd a "muzulmánok gondokról" beszél a filmet forgató embernek. Volt valami terrorista robbantás is ahol több mint 30 ember meghalt.

2015. nov. 9. 10:18
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Nem kérdező, nem gondolkozik el ezen. Ha ennyi év után sem jöttél rá, hogy a kormány nem az emberekért akar tenni, akkor neked kár ezt elmagyarázni. Az te nem fogod elhinni.

Ja és hogy mi a különbség a svéd és magyar kormány, a svéd és magyar emberek között? A szemlélet mindössze. Ott is vannak jók meg rosszak, ott is vannak erőszakosak meg segítőkészek, de a meghatározó szemlélet alapvetően más. z teszi azt, hogy másképp állnak a migrációhoz, másképp a munkához, és hogy ők gazdagok, mi nem.

2015. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha lehet a nácizást mellőzzük, ha csak egy mód van rá.

Mert ugye mindenki náci aki meg mer kérdezni valamit amibe benne van a cigány vagy a muzulmán szó. Na de mindegy.


Ez a kormányos parázás is kezd sok lenni.

Mindenki a legrosszabbat feltételezi a politikusokról. Bár szerintem ez csak irigység. A politikus is ember. Ha egy hétköznapi embernek nem tetszik, hogy a külföldiek elözönlik a környéket akkor neki se fog. Mert ugye a politikus is emberek között mászkál, ha az emberekre veszélyt jelentenek a muzulmánok pl akkor rá is és az ő családjára is. Úgyhogy kb az emberek gondja megegyezik a politikus gondjával. És ha a kormányt nem érdekelné az, hogy az emberek nem érzik biztonságban magukat otthon akkor ennyi erővel az Orbán is beengedhetne ide minden menekültet. És ott van Japán. Ők se engedik be őket de a finnek se nagyon akarják. Amúgy meg ott a svéd kormány. Mi az, hogy a kormányt nem érdeklik az emberek. Amikor nem voltak ott menekültek meg egyebek tök jó volt minden, jóléti ország voltak. A politikusok is meg lehettek elégedve mindennel. Ne mondja azt senki, hogy rá voltak szorulva a kívülállókra. Ott van japán, nekik is kell munkaerő de nem engednek be mindenkit. Az alacsonyrendű munkára használnak robotokat pl, vagy azt tervezik. A magasabb rendű munkára meg vannak profi szakembereik. Külföldieket is beengednek, de csak akkor ha nagyon jó szakemberek. Úgyhogy ne mondja senki azt, hogy akár az embereknek akár a politikusoknak jó az ha beengednek mindenkit aki erőszakol, robbantgat meg a vallását hirdetve mondja, hogy ő különb mindenkinél. A következő kommentelő meg majd azt fogja mondani, hogy a robbantgatást is azért hagyja a politikus, mert az áll érdekében. Nem azért de ha te vagy te politikus lennél te bevállalnád azt a kockázatot, hogy kisebbség maradj a saját hazádban, hogy a lányodat esetleg megerőszakolják vagy felrobbantanak téged? Mert nem hiszem.


Bár a téma az lenne, hogy igazak e ezek a híresztelések vagy sem.

2015. nov. 9. 11:15
 6/15 A kérdező kommentje:

"Ott a nemi erőszak nem egészen azt takarja amit itt és az esetek 99% muszlimoknál fordul elő családon belül, tipikusan apuci ráfordul anyucira amikor annak nincs kedve típusú esetek. Persze az ilyen agyhalott nácikáknak ezt lehet fejtegetni."



Mint mondtam öregem engem az igazság érdekel.

És ne nácizz, mert ha a muzulmánok nem okoznak gondokat, olyanokat amilyeneket híresztelnek róluk, akkor nekem édes mindegy hogy hol vannak és mit csinálnak elhiheted. :)


Amúgy igen hallottam arról is, hogy azt is nemi erőszaknak mondják ha letapizol egy csajt. Bár nem tudom ki az a csaj, aki emiatt befárad a rendőrségre.

2015. nov. 9. 11:18
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Ühüm. Szélsőjobber kamublog linkjével indítottál, ahogy ellentmondtak neked rögtön elővetted a liberális szót, és valahogy pont a szokásos demagóg lózungokat adod elő erőszakos robbantgatókról, meg "kisebbség leszel a saját hazádban," "megerőszakolják a lányodat," stb.


Ez így eléggé gyanús, nem gondolod?

2015. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Végül is tök mindegy ki mit gondol.

A kérdés nem arról szól, hogy ki náci és nem az.

Hát bocs de mindenhol azt hallani, hogy jajj a menekültek meg a bevándorlók. Érdekes módon a kínaiakról nem hallani semmi negatívat pedig ők sokkal többen vannak mint a cigányok. Múltkor Pesten voltam és tele volt velük minden, ők nem cseszik a Jobbik szemét?


Amúgy meg lassan már ki se lehet menni semmilyen országba mert ott vannak a csapatban erőszakolunk emberkék meg a robbantunk ha nem tetszik valami alakok. Múltkor is valahol Franciaországban gépfegyverekkel bementek az újságírókhoz nem? Svédországban se szeretik őket. Csak van valami oka ennek a nagy ellenszenvnek. Ha terrorizmusról van szó ott is mindig ők kerülnek előtérbe.


Hidd el én vagyok szerintem az első aki szeretné hogy ezek a dolgok ne legyenek igazak. Mindenki éljen békességben, stb.

2015. nov. 9. 14:39
 9/15 A kérdező kommentje:

És nem mellesleg az milyen dolog, hogy bejönnek az országba, a parkokba sza*rnak, szemetelnek és továbbállnak. A határnál meg fenyegetőznek? A magyarok meg takarítsanak el utánuk mi? Múltkor is a Híradóban volt valami izé, hogy csoportosan erőszakoltak odahaza.


Nem beszélve arról, hogy az országok amelyekben nagy számmal megfordulnak mindennapos az erőszakolás, a robbantgatás meg hasonlók. Minek az erőszak? Jahh a szép gülü szemeiket és a kis pö*csüket elnézve nem csodálom a kisebbségi komplexust. A csajok mindig nevettek rajtuk gondolom ez az oka a nagyfokú pusztításnak. Istenek nevében gyilkolni... XDD


Én meg a Mikulás nevében fogok. ;)



Annyi eszük van, hogy odahaza a háborút a vallás okozza. Nagy nehezen elmenekülnek és azt folytatják amit az ő üldözőik elkezdtek. A pusztítást az istenek nevében. Eléggé nevetséges.


És igen ezek fényében azt mondom, hogy Japán, Finnország és Magyarország kezeli jól a dolgot. Mert ezek nem kérnek belőlük. Így biztonságos. A saját országunkra országainkra kell gondolni nem a hozzánk nem tartozó emberek jólétéről.



Jajj a háború elől menekülünk.

Japánt 1600 éven át polgárháború sújtotta az ottaniak mégse menekültek el más országba, hanem kivárták a dolog végét és kész. De remélem nem hiszitek el, hogy Afrika lakosságának 3/4-e a háború elől menekül ide. Ez csak alibi, hogy ide jöhessenek.

2015. nov. 9. 14:45
 10/15 anonim ***** válasza:
És ezután a monológ után a kérdező átmegy egy meleges kérdéshez, beírja, hogy a Biblia szerint a házasság férfi és nő között van, és a melegeket meg kell kövezni, Magyarország keresztény állam, aztán elégedetten horkant egyet és hátradől, hogy ő milyen okos.
2015. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!