Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Titeket nem dühít hogy emberek...

Titeket nem dühít hogy emberek nyomorodnak és halnak meg az orvos hiánytól és a pénzhiánytól végletekig kivéreztetett egészségügy miatt?

Figyelt kérdés

A foci mániás miniszterelnöknek van lelkiismerete?



[link]



#becsület #lelkiismeret #Keresztényi hit
2015. dec. 5. 22:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel dühít,de tenni csak annyit tudok ellene, hogy nem szavazok rá,inkább valamelyik "töketlen" ellenzéki pártra,hátha értelmesebben költenék a pénzt. Mert ez a focimánia siralmas,ráadásul ablakon kiszórt pénz.Pedig szeretem a focit és úgy általában a sportot,de azért mégis...Kellene,hogy legyen valamiféle "fontossági sorrend".Persze lehet,hogy van és a foci van a csúcsán.Na, ezen kellene valahogy változtatni,mert ez már-már beteges.
2015. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

már megint stadionozik?


csak nácizni meg stadionozni tudtok


szánalmas bagázs


Orbán az elmúlt két év alatt többet tett Magyarországért és a magyar emberekért, mint ti egész életetekben


Talán nem csak indexről meg a vasarnapihirekről kéne tájékozódni és akkor megértenétek, hogy nem olyan egyszerű a világ mint ti azt a rózsaszín szemüvegetek mögül látjátok


jóccakát

2015. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
#12:Én nácizni nem szoktam,stadionozni igen,mert az egész stadionprogram,mint már írtam,ablakon kiszórt pénz,amit ráadásul a döglődő egészségügy,oktatás,stb. kárára szórnak el.De egyébként nem csak ezzel lehet jönni,hanem a földmutyival,trafikmutyival,Közgéppel(már legalábbis addig,amíg Simicska haver volt),Lőrinczel,Felcsúttal, stb.,stb.,stb.A sor szinte végtelen.Az meg demagóg duma,hogy mennyit tett az országért.Nem mondom,hogy semmi jót,de legalább annyi rosszat.Hogy a végső egyenlege pozitív,vagy negatív lesz,azt majd az idő eldönti.
2015. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Éppen ez az kedves #18-as barátom. A világ nem olyan egyszerű, te azonban végletekig, egészen Orbánig leegyszerűsítetted. Értem én, hogy így világos.

De ha az ember körülnéz, némi összefüggéseket a saját kútfejéből, ismereteiből kibányász, továbbá hajlandó a politikát nem érzelmek, hanem a józan ész alapján vizsgálni, mindez egészen könnyen belátható, nem kell hozzá sem index, sem kurucinfó, sem M1.

2015. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Elnéztem: #12-nek válaszoltam #18 helyett.
2015. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Szomorú, hogy rossz állapotban van az egészségügy. A kormány a megelőzésre próbálja helyezni a hangsúlyt, nem a gyógyításra. Ezért erőltetik a sportot, és drágítják a cigit, ezért van chipsadó, stb. Az orvosok elmennek persze nyugatra, ott legalább 4x ennyit kereshetnek. Azokkal a bérekkel Magyarország nem versenyezhet, hozzájuk képest szegény ország vagyunk.
2015. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Majd egyszer rájönnek az emberek (politikusok és választók egyaránt), hogy hosszabb távon csakis a többiztosítós rendszer mentheti meg az egészségügyet. Csak sajnos attól félek, hogy előbb meg kell élni a teljes káoszt és összeomlást, hogy ezt felismerjék.
2015. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#16:Hogy a megelőzésre helyezi a hangsúlyt,az rendben lenne.De szerintem a labdarúgásba,a stadionokba tolt pénz, nem erről szól.Arról nem beszélve,hogy kidobott pénz,ha azt vesszük,hogy az EB-re való kijutás után 9500, azaz kilencezerötszáz néző ment ki a teljes nb1-es forduló mérkőzéseire(6meccs).
2015. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

" Ezért erőltetik a sportot, és drágítják a cigit, ezért van chipsadó, stb."


Mondd már meg,hogy miért lesznek az emberek egészségesebbek attól,hogy focistadionok épülnek?


Ki megy oda?


Menj már be egy tesi órára egy állami iskolába és nézd meg mi folyik ott.A tanárok 99%-a letojja,hogy a gyerek mit csinál a heti 5 kötelező tesi órán.És 45 perc alatt(amiből kb 35 perc a valós mozgással töltött idő),semmit sem ér.


Talán ha nem napi 8-12 órákat dolgoztatnák az embereket,azért,hogy mások dőzsölhessenek,akkor lenne ideje és ereje is ÖNSZÁNTUKBÓL sportolni az embereknek.

Ezek a jobboldali emberek csak az erőszakot ismerik.Kötelezzünk mindent a gyerekre,emberekre,amit nem szeret.


A focin kívül létezik más sport is a világon.

Mellesleg a focizástól nem fogsz izmot építeni,csak zsírt égetni.

Analfabéták akarják megmondani,hogy mi az egészséges életmód.

2015. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

" Ezért erőltetik a sportot, és drágítják a cigit, ezért van chipsadó, stb."


Na és! Ettől még ugyanúgy megveszik az emberek. Nesze semmi fogd meg jól!

2015. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!