Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Orbán Viktor miniszterelnökünkről?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 14:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
35%
Csak gondoljatok bele, ha nem indította volna el idejében a devizahitel forintosítását, hova jutottak volna azok, akik svájci frankba eladósodtak? Ő vagy nagyon számol, vagy egyszerűen belelát a jövőbe, esetleg az ösztönei megsúgják mikor kell lépni, vagy van valami hatodik érzéke. A migránsokkal kapcsolatosan is ő az elején meglátta, hogy itt elejét kell venni ennek az újabbfajta "honfoglalásnak", és idejében megépítette a kerítést a nagyobbak kritikája ellenére. Lassan a "nagyobbak" is kezdik belátni, hogy ez így nem mehet tovább. Higgyétek el, ha a trianoni döntéskor lett volna egy olyan vezetője Magyarországnak mint Orbán, ő nem hagyta volna Magyarországot úgy megcsonkítani. Törökországot is fel akarták darabolni, de Törökország nem hagyta magát, és végül is békén hagyták. De akkor Magyarországnak nem volt egy talpraesett vezetője, aki volt, nem bánta volna, ha akár csak egy megyényi terület maradt volna is Magyarországból, csak neki menjen jól. Tisza Istvánt ha nem gyilkolták volna meg, már akkor is másképp alakult volna. Én egy kicsit attól tartok, hogy Orbán Viktort is megpróbálják majd eltenni láb alól, mert annyira szembeszáll a nagyokkal. Nem az övéi, hanem egy IMF bérenc esetleg egy CIA ügynök vagy valami hasonló. Isten óvja Orbánt!
2015. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20%
ha nem Magyarországon élsz, akkor fogd be a szádat, semmi közöd nincs az itteni élethez és politikához. orbán egy sz*rházi, lejáratja az országot és folyamatosan lopja az ország pénzét. remélem valaki lelövi hamarosan
2015. dec. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
42%
Attól, hogy nem Magyarországon élek, én is éppen olyan magyar vagyok mint te, és beszélem úgy a magyart mint akárki aki ott él. Én mindig is magyarnak tartottam magam, ha ti ki is tagadtok. És Orbán Viktor az én miniszterelnököm is, és mindig is rajongója leszek bármit mondtok. Arról sem én, sem az őseim nem tehetnek, hogy átkerültünk egy másik országba, tehet viszont egy pár "igazi magyar" akik gyávák voltak ahhoz, hogy szembeszálljanak a "nagyokkal" és megvédjék az országot, esetleg egy kicsit jobb alkut kössenek a trianoni döntésen. De ők elfogadták amit elébük tettek, csak nekik menjen jól.
2015. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
81%

Orbán egy politikus. Ezzel mindent elmondtam. Aki egyszer a politikába ártja magát, annak nincs visszaút, könyörtelenül elkapja a gépszíj. A tisztesség és a politika ugyanis nem említhető egy lapon.

Ami Orbán politikáját illeti, nem szeretem. Azt viszont el kell ismernem, hogy akárcsak az első kormányzása idején, valamerre mozog az ország. Lehet, hogy nem jó irányba, de kétségtelen, hogy mozgásban van, ami a rendszerváltás óta nem sok párt uralkodásáról mondható el. Talán még Antall József idején volt hasonló.

Azt is látni kell, hogy tetszik, nem tetszik, Magyarországon jelenleg sajnos nincs még egy akkora formátumú politikus, aki alkalmas lenne miniszterelnöknek.

2015. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
70%

Orbánnak vannak erősségei és gyengeségei.

Erőssége:

Megnyerően tud kommunikálni.

Kreatívan tud harácsolni, fosztogatni az ellenfeleitől, osztogatni a haverjainak, ha már nem lehet minden az övé.

Tömegek befolyásolása

erőszakosság


Gyengesége:

Igazmondás

korrektség

Szociális érzékenység

alázatosság

lelkiismeretesség

önismeret

lelkiismeret

mentális egészség

2015. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
64%
Hát azok a külföldiek ha itt élnének minimálbérből nem ezt mondanák amit most írnak...
2015. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Nekem csupán két kérdésem lenne a kérdezőhöz (és a többiekhez is), mert tényleg érdekel:

1. Mennyivel élsz rosszabbul, mint 2010 előtt, és miért?

2. Mi az, amit Horn-Meggyesi-Gyurcsány-Bajnai jobban csinált, mint Orbán?

2015. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem Orbán viktor olyan mint a határon a szögesdrótmegoldás.Ami lehet,hogy nem jó mindenkinek,de jelenleg a magyar politikában ő a legmegfelelőbb ember Magyarországon.Jelenleg nincs jobb tőle.Azt irjátok,hogy lop?Hát akkor pont azért,mert már telelophatta magát.Ha uj jön az is lopni fog előbb utóbb.Ha mindig uj jön akkor mindig lopnak majd.

De azt tudom,hogy ha a régi szocik maradtak volna,akkor most pont 80 ft.lenne a villany,és 200 a gáz,na meg lenne még 160.000 migráns.Ha meg netán tiltakoznánk ellene akkor meg kapna a tömeg fajin gumilövedéket,amire volt már példa.Vagy azért szidjátok,mert nem egy bólogató jancsi,hanem küzd az árral szemben?A 2018 -as választás meg nem fogja leváltani szerintem,ha nem szur el addig valamit.Ö 2010-ben nem a nulláról inditotta az országot,hanem minuszról.Ö az aki allig alszik,mert harcol magyarországért. Késő este tárgyalás,kora reggel meg rádió,stb.Családi élete szinte nincsen.Az elmult 50 évben...pont a mostani 5 évben haladt legjobban magyarország.Autópályák,épületek,stadionok,stb,a munkanélküliségről meg ne is beszéljünk. Le a kalappal előtte,és remélem hogy 2022-ben a Jobbik méltó utódja lessz.

Utóirat: ( pedig nem is vagyok fideszes.)

2015. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Az utolsó két kommenttel teljesen egyetértek (17,18), viszont a 12-hez lenne hozzáfűznivalóm. Hát azok a külföldiek ha itt élnének minimálbérből nem ezt mondanák amit most írnak... Matekozzunk egy kicsit jó? Mennyi a minimálbér Magyarországon? Nem bruttó 105 000 Ft? Tudod nekem mennyi a bruttó keresetem nem minimálbérrel, felsőfokú végzettséggel közalkalmazottként (hivatalnok) Ft-ban? Te mennyire gondolsz? Ne fáraszd magad, átszámítom én Ft-ban és megmondom. A jelenlegi internet szerinti árfolyamon pontosan brutto 100.566 Ft. Ebből nevelünk 3 gyereket, akikért amit ad az állam inkább meg sem emliteném, mert egyszerűen nevetséges. A feleségem nem dolgozott sehol, és itt nem jár alanyi jogon gyes vagy gyed vagy semmi ehhez hasonló, sem a nyúgdijhoz nem számítódik be, tehát 0 Ft-ot kapott a feleségem a kimondott ahogy mi nevezzük gyerekpénzen kivül három gyerek felneveléséért. Ez a gyerekpénz, amit a gyerekek kapnak mindig meg, hogy az legyen a zsebpénzük, de olyan értelemben, hogy ebből vásárolnak füzetet, iskolai feszerelést, és esetleg uzsonnát, ha nem visznek itthonról. Ja, és a nagyobbak, akiknek már van telefonjuk, ebből fizetik a telefonbérletet és minden egyébb kiadást, az én fizetésemből nem jút ilyesmire. Jövőre pedig a nagylányom kezdeni fogja az egyetemet valami 400 km-re egy nagyvárosban, hogy ezt miből fizetjük majd, csak a Jóisten tudja. Gyere ide lakni, és akkor látod majd meg a különbséget. Mindig kell valami referencia, hogy valamit fel tudj értékelni, nem igaz? Hát csak rajta!
2015. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
67%
attól, hogy valaki szembe megy az árral, még nem biztos hogy jó irányba halad. orbán pl nem
2015. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!