Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak itt olyan NEM jobbikoso...

Vannak itt olyan NEM jobbikosok, akik büszkék arra, hogy magyarok? Akik igazán úgy gondolják, hogy milyen jó is az, hogy magyarnak születtek és nem mondjuk amerikainak? .

Figyelt kérdés
... Akik szeretik ezt az országot, és nem gondolják azt a kérdést olvasván, hogy ugyan mit szeressek benne?
2010. márc. 26. 00:41
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert az ismerőseim kb. fele nem jobbikos és ők nem igazán örülnek, hogy pont magyarnak születtek - a jobbikosokkal ellentétben.
2010. márc. 26. 00:44
 2/28 anonim ***** válasza:
:)
2010. márc. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tetszik a kérdés... Azt kihagytam, hogy ŐSZINTE válaszokat szeretnék!:)
2010. márc. 26. 01:02
 4/28 anonim ***** válasza:

Sztem a Jobbikosok is csak egy ideje ilyen fanatikusok, ha elkezdik majd egymást is hátsón rugdosni, majd mindjárt nem lesznek ilyen nagy hazafiak...:)

Vagy pult alól kapják majd az ananászt:D

2010. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, elég sok külföldivel találkoztam és a legtöbb nemhogy arra büszke, hogy melyik országból jött, hanem még arra is, hogy azon belül honnan... Mintha itt mi büszkék lehetnénk arra, hogy pl. szegediek vagyunk és azt mondanánk, hogy az a legjobb hely Magyarországon:)


Nagyon furcsa nekem a hozzáállásunk, illetve nem, mert én is itt nőttem fel, de megismerve a külföldiek felfogását, úgy gondolom, hogy itt valami nem stimmel.


Nem hiszek benne, hogy ez belénk lenne kódolva. Szerintem itt valami nagy sumák van, vagy volt mondjuk a szocializmusban, hogy ne legyünk büszkék magunkra, vagy nem tudom...


Ja és mondanom sem kell, hogy pártfüggetlenül büszkék a külföldiek.

2010. márc. 26. 01:12
 6/28 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem arra kell büszkének lenni amit "kapunk", hanem amit mi magunk érünk el. Tehát lehetsz te arra büszke hogy magyar vagy, de arra méginkább ha kemény munkádnak eredménye van, mert azt hogy magyar vagy kapod, ez rajtad kívülálló dolog, senki sem tehet arról hogy ide vagy oda születik, de nem ettől lesz valaki jobb a másiknál.

persze én nem szégyellem azt sem hogy magyar vagyok, küldöldön is biztos vállalnám, de nem tartom ezen felül mérvadónak!

2010. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tényleg, magyarok közt (csak) magyarnak lenni nem nagy szám...:) Szocik közt jobbikosnak, na az már egy identitás! magyar...:D
2010. márc. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én szeretek magyar lenni, és büszke vagyok rá :)

(Ennek ellenére liberális vagyok, nem jobbos!)


20/L

2010. márc. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A Jobbikkal nem az a baj, hogy erős a nemzeti öntudata, hanem hogy a programja egy kalap ... Szóval elhibázott tervek sorozatát tartalmazza. Ezért nem szavazok rájuk. Egyébként büszke vagyok a hazámra és úgy élek, hogy a hazám is büszke lehessen rám. Például ezért nem szavazok látszatpártokra demagóg programokkal.
2010. márc. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Apám révén félig német vagyok, de itt születtem, magyarnak tartom magamat, és amikor külföldön járok (igen gyakran), büszkén mondom, hogy én magyar vagyok. És igen távol áll tőlem a Jobbik :)
2010. márc. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!