Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy fognak fogadni így a...

Hogy fognak fogadni így a pártban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a Jobbik programjában, elképzeléseiben, hitében megtaláltam azt, amiben már régóta hiszek. Vidéken élek, be szeretnék lépni az alapszervezetbe, beszéltem már az elnökkel, mondta, hogy semmi akadálya, de egyenlőre - saját döntésemre - csak szimpatizáns leszek, hogy kipróbáljam, túl nagy kötelezettséggel még ne járjon. Na, most az alapszervezet 90%-a férfi, nő kettő van, azt hiszem. Milyen fogadtatásra számíthatok? Férfiak is, nálam tapasztaltabbak is...
2010. márc. 27. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom, de én már most röhögök...
2010. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Mi a vicces?
2010. márc. 27. 08:31
 3/57 anonim ***** válasza:
69%

Ez: "lképzeléseiben, hitében megtaláltam azt, amiben már régóta hiszek"


Két okból vicces:

1. még csak 18 éves vagy

2. a Bethlen-programban szinte ugyanezeket a Jobbik már évekkel ezeleőtt leírta. Mégis most lett hirtelen mindenki nagyon jobbikos, és nem is értik, hogy lehet más pártot támogatni. Csak azt tudnám, eddig hol voltak, mert a Jobbik eddig is itt volt...

2010. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
51%

Dettó mint az első hozzászóló. Én is csak szakadok a nevetéstől.

Az egész egy vicc!

2010. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne, csak legyen önbizalmad. Ne azt nézd, hogy kik vannak benne, hanem hogy neked milyenek az elképzeléseid. Legyél tárgyilagos, nemkell ott senkivel sem nyaliskodni. Szemlélj, figyelj, és eldöntöd mit is akarsz, maradni, vagy távozni végleg.
2010. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
43%

Már ne haragudj, de 18 évesen szerinted fogalmad sincs, hogy itt mi az amiről beszélsz!

Az első és a második hozzászólóval simán egyetértek én is.

"a Jobbik programjában, elképzeléseiben, hitében megtaláltam azt, amiben már régóta hiszek." Milyen régóta? 18 vagy, és komolyan mondom ez olyan mondat mintha agymosáson mentél volna át:)))

na ez a vicc

2010. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Talán azért most lettek sokan jobbikosok, mert eddig nem kapott ekkora figyelmet a párt, "elkerülte" őket.

De gondolom akkor ezt a kérdést rendszeresen a fideszeseknek is felteszed, akik azon kattognak, hogy egyedül a Fidesz képes rendbe tenni az országot, hogy akkor hol voltak eddig, hol voltak két választáson is...?

2010. márc. 27. 08:43
 8/57 A kérdező kommentje:
A többi hozzászólónak meg annyit, hogy 18 évesen már lehet az embernek véleménye.
2010. márc. 27. 08:43
 9/57 A kérdező kommentje:
Illetve lehet röhögni, gúnyolódni, de nemsokára a Jobbik kormányozni fog! ;)
2010. márc. 27. 08:44
 10/57 anonim ***** válasza:
61%

Már ne haragudj, de a fidesz két választásán 10 éves voltál. Fogalmad sincsen, hogy akkor mi volt!

Hol voltak akkor is próbáltak nyerni, (mindkét választásnál körömszakadtan) csak nem sikerült. Nem szavazták meg őket.

2010. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!