Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is az PM a legross...

Szerintetek is az PM a legrosszabb, legundorítóbb párt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Bármilyen téma van, ők mindig a magyarok ellen vannak, hozzájuk képest a Gyurcsány vezette DK egy "k#rva" jó

párt.



2016. febr. 27. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10

1. Az egyenlőség a jogokra értendő. Teljesen irreleváns, h milyen különbségek vannak az emberek között, attól még jogilag egyenlőek.


2. Az egyenlőség nem jelenti, h mindenki azt csinál amit akar. Amire te gondolsz az az anarchizmus, aminek semmi köze a liberalizmushoz.


3. Az, h egyes népek (pontosabban egyes népek vezetői és szelsosegei) más népek fölé akarnak kerekedni szinten nem a liberalizmus bűne. Sőt, pont a liberalizmus az, amely akadályozza ezt.

2016. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11#


Nem értek egyet.

Nézzük például: magyarok vs cigányok


Ahol sok cigány jelenik meg, onnan elköltöznek szép fokozatosan a magyarok.Mivel lehetetlen velük együtt élni.


Tehát az, hogy a cigányok költözésre bírják az államalapító lakosság tagjait, az a roma kultúra győzelme.

Pedig, a magyarok többen vannak, képzettebbek, fegyvereik is vannak.Mégis, a cigányok győznek.


Tehát, egyik kultúra bedarálja, pontosabban elkergeti a másikat.

A magyar nem harcol az életteréért, nem érvényesíti kötelességeit, mint államalapító.



Ennek a helyzetnek, pedig a liberalizmus ágyazott meg.Hiszen egyenlőségjelet tett mindenki közé.

2016. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, abból a nézőpontból így van. De rohadtul nem szeretnék abban a nézőpontban lenni. Szerencsére tudom, hogyan kell nagy ívben kikerülni. De ami ennél is fontosabb, tudom, hogy annak a nézőpontnak nulla a jelentősége, a fantáziáláson soha nem jutnak túl. Az meg nekem nem fáj.
2016. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy egy hulladék magyarellenes csürhe, legalább elkotródnának innét végre!


De a fletó párja sem különb sokkal. :D

2016. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

11.

Ezzel viszont én nem értek egyet. Ugyanis nem a liberalizmus tett egyenlosegjelet a magyarok és a cigányok közé: az már megvolt a szocializmusban is! Ugyanannyi joga volt a magyarnak és a cigánynak is, vagyis ebből a szempontból az a rendszer is "liberális" volt. Nem is volt cigánykérdés akkor.


Ez az egyenlőség fennmaradt a rendszerváltás után is, csakhogy míg a szocializmusban az állam befolyása az élet minden területére kiterjedt, így mindenhol érvényesíteni tudta az egyenlőséget, addig a mostani rendszerben a maganszferaban ez az egyenlőség már nem érvényesül. Pl. ha egy magyar és egy ugyanolyan képzettségű-képességű cigány megpalyazza ugyanazt az állást, akkor ki fogja megkapni? Mindketten tudjuk ki.


És erről a liberalizmus tehet? Vagy inkább a megváltozott "jatekszabalyok"?

2016. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az előző a 12-nekem ment. A 11. én vagyok :D
2016. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

15#


Azért a szocializmus megér egy misét.

Sokáig a cigányoknak másmilyen személyi igazolvány járt és szegregáció volt.Voltak külön cigány iskolák is.

Csehszlovákiában meg jó párat sterilizáltak is,még a 80-as években is.


Dolgozni, meg a szociban sem dolgozta.Annyit bíztak rájuk, hogy ássanak egy lyukat és temessék be.


A munkaerőpiaccal kapcsolatban meg, általában, ha azt mondom rossz arcú ember, egy cigányos arcú férfi jut eszembe, nem csak nekem, a legtöbb magyarnak is.

Az állásnál, számít az első benyomás is.


Az a sok hülye kisebbségjog, meg ilyen jogvédő, olyan jogvédő, az mind a liberalizmus szüleménye.


Sokszor az állam felújítja nekik a putrijukat, hogyha leélik.

2016. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

17.

Na igen, de a cigányság problémáiról nem a kisebbsegjog, és az "ilyen-olyan jogvédok" tehetnek. Nem a liberalizmus miatt lett ilyen a helyzet, de csak a liberalizmus keretein belül oldható meg.

2016. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Fidesz Ali baba és a negyven rabló kategória.
2016. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!