Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a választások után újabb...

Ha a választások után újabb megszorításokat csinál a Fidesz, akkor mi lesz itt?

Figyelt kérdés

Ahogy közeledik a választás a Fidesz úgy vonja vissza az ígéreteit ,ma már szinte semmi se maradt.

Az azonnali radikális adócsökkentésből 6 év múlva történő adócsökkentés lett stb.Ha a programjukról kérdezik őket akkor mellébeszélnek,mindig a "csontvázakra" hivatkoznak,ami nem valós hiszen pontosan ismerik az ország valós állapotát.Szóval mi lesz itt ha a választások után ,hatalmas pofára esés lesz?


2010. ápr. 2. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Ismerni kell az emberi pszichét. Az emberek jó része homályosan tudatában van annak, hogy átalakítások, megszorítások, stb lesznek, de ezt nem fogadják el akárkitől. Orbánnak számomra érthetetlen módon olyan vezérkultusza van, hogy ha azt mondja, hogy az ég piros, akkor a FIDESZ tagjai attól a naptól kezdve a hupikék törpikéket hupivörös törpvörösöknek fogják nevezni.

2010. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ugyanolyan populisták mint bármely többi párt. ilyen ez a popszakma.
2010. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Több mint valószínű hogy a Fidesz fogja megnyerni a választásokat, ugyan az lesz mint az Mszp-vel, 4 évig őket fogják szidni az emberek.Nem lehet világot megváltani az ország mostani helyzetében.
2010. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már tényleg képtelenség lesz itt élni. Pont azokat szorítják meg, akiken már nincs mit szorítani. Akiken lenne mit, azokon meg nem akarnak, mert pont az ő érdekeiket szolgálják. Ezért kell ide a Jobbik. Az a teszkókat meg a rájfájzenbankokat adóztatná meg, nem a boldogulni próbáló egyszerű embereket.
2010. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Már négy éve látni lehetett, amikor az egész ígérgetést elkezdték, hogy most ez lesz. Hülye aki nem sejtette.
2010. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
A Fidesz tisztán és érthetően kimondta, hogy a megszorítások irányvonalát hiba lenne követni. Persze nyilván lesznek megszorítások, de közben kedvezmények is (pl. drasztikus adócsökkentés).
2010. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az MSZP is lassan mondta, hogy nem lesz gázáremelés. Mégis lett. Majd miután átvették a kormányt, Varga hófehér, sápadt arccal, zokogva kiáll a nép elé, hogy ő már annyira akarna adót csökkenteni, de sajnos nem lehet, mert.
2010. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is feltettem pár hete egy hasonló kérdést, de nem nagyon érdekelte az embereket. Egy-két semmitmondó, illetve gúnyos válasz jött. Pedig szerintem is ez most a legfontosabb kérdés. Az teljesen világos, hogy a FIDESZ és az IMF (és rajta keresztül a multiglobál tőke) összeborultak, aminek az ára a megszorításspirál folytatása lesz. Nem véletlen, hogy nincs olyan nap, hogy valamelyik főfideszes ne mondaná, hogy nincs mozgástér, hogy rosszabb a helyzet, mint gondoltuk stb. Mintha eddig nem tudták volna, hogy pocsék a helyzet, és most álszent módon eljátsszák nekünk, hogy meg vannak lepődve.


És hogy mi lesz, ha ez folytatódik? Hát erre én is kíváncsi vagyok. Szerintem folytatódni fog a lakosság radikalizálódása, tömegek fognak látványosan szembefordulni a FIDESZ-szel, feljöhet a Jobbik, és én erőszakos lázadásokat, zavargásokat se zárok ki. Ugyanis nincs már innen tovább visszahátrálni az emberek 80-90 %-ának.

2010. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Ezt egy feketeöves kommunista is megirigyelte volna, hombre.
2010. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a Fidesz megszorít, akkor az emberek már nem fogják bírni, és rövid időn belül kitör a polgárháború. Ha a Fidesz nem lesz képes javítani a helyzeten, akkor itt tuti polgárháború lesz, és az egész ország veszít.

Szerintem más gazdaságpolitikát fog folytatni, mint az MSZP, különben itt nagyon rövid időn belül nagyon nagy bajok lennek. Amit az emberek elnéztek Gyurcsánynak, azt most már ebben a helyzetben nem fogják elnézni Orbánnak.

2010. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!