Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az Együtt vagy a PM az erősebb...

Az Együtt vagy a PM az erősebb párt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindkettő nagyon kicsike párt,de melyik az erősebb?

(Egyik pártnak sem vagyok a szimpatizánsa,sőt egyáltalán a baloldalnak sem)



2016. márc. 20. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2016 február 22.

[link]


"Az Együtt, a PM, és a MLP ebben a hónapban nem érte el az egy százalékot." A statisztikai hibahatár mértékét sem érte el a támogatottságuk, hogy lehetne megmondani, melyik az erősebb? Inkább az mondható, hogy egyformán nagyon gyengék.

2016. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Együtt-PM volt az erős már amennyire persze. Mióta szétváltak azóta kb halott ügy mindkettő. Én sem vagyok egyik pártnak sem a szimpatizánsa. Én voltam bal oldal szimpatizánsa, de már egyre inkább a szélső jobb felé kezdek hajlani mert utóbbi időkben már nagyon kezd a hócipőm tel elenni.
2016. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

az kell nektek a szélsőjobb


visszasírjátok még a diktátorbánt meg a matolcsyzmust egy esetleges Jobbik kormány esetén

2016. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nem hiszem hogy lehet rosszabb valaki a libatenyésztőnél,meg a viktátornál.
2016. márc. 20. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyforma bohócpártok. :) (Egyik sem "erősebb a másiknál".)
2016. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most libatenyésztő, vagy libatolvaj Bajnai? :) Egyébként tisztázta magát ezen vádak alól. Ezt is csak a Fidesz találta ki. Vajon a Questor-károsultakat is így sajnálod, és hasonlóképpen becézed, akik ilyen-olyan módon valóban érintettek voltak az ügyben?


Amúgy meg a PM sokkal aktívabb és jobb is mint az Együtt. Nem mellesleg az együtt éppen most osztódik tovább.

Mellesleg tisztázni kell, hogy az Együtt és a PM soha nem volt egy párt, csak választási szövetségben voltak. A választási szövetség pedig nevéből is adódóan választás lefolyásáig tart.

2016. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%os trollocska, ha nem lennének ilyen ügyei nem kéne magyarázkodni a kedvenc libásodnak
2016. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tepee ***** válasza:

+1 egy ember a PM-hez, most már ők az erősebbek! :P

(Viccet félretéve, szerintem jókat csinálnak.)

2016. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!