Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudtok a jelenlegi kormányzás...

Tudtok a jelenlegi kormányzás helyett jobb kormányzást mondani?

Figyelt kérdés
Sok hibája van az Orbán kormáyzásnak, de vajon volt-e jobb kormányzás a rendszerváltozás óta? Melyik kormány volt a legjobb a kormányzásban?
2016. márc. 24. 18:35
 1/7 Sulek Péter ***** válasza:
91%
sajnos nem tudok most jobbat, nekem tetszett a Bajnai féle kormányzás :)
2016. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennél bármelyik csak jobb volt. Nekem minden barátom és néhány rokonom is a Fidesz kormány alatt költözött ki külföldre. Vajon csak véletlen lenne...?
2016. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az is szomorú tény, hogy az orvosnak tanuló fiatalok 3/4-e már most eldöntötte, hogy küldöldre fog menni. Ez is sokat elárul a remek kormányunkról. Így is hatalalmas orvoshiány van, és ez így már tarthatatlan lesz: https://www.youtube.com/watch?v=BYHmzufGgus
2016. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Akármelyik jobb.
2016. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ősszel én is húzok kifele, mert már semmi értelme itt maradni.
2016. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező provokatív kérdést tett fel, mert kérdését arra az állításra alapozza, hogy ez kormányzás. Pedig nem, ez, amit a Fidesz csinál, nem kormányzás, mert nem az állampolgárok érdekét szolgálja szinte egyik meghozott törvény, rendelet vagy intézkedés sem, hanem mindegyik mögött ott van a jól kitapintható személyes ill. csoportérdek (párttag-érdek).
2016. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM
2016. ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!