Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor és kormánya? Te...

Orbán Viktor és kormánya? Te hogy látod? Íme egy vélemény.

Figyelt kérdés
Ma Magyarországnak olyan miniszterelnöke és olyan kormánya van, akit, illetve amelyet bármely más európai ország józan tárgyilagossággal gondolkodó polgárai akár meg is irígyelhetnének (pl. a migránsügy kezelésének tekintetében). Te is így gondolod? Avagy ez az Orbán-kormányt dicsérő vélemény azonnal kiverte nálad a biztosítékot? Ha igen, miért?

2016. márc. 26. 17:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Ja, szegény franciák, milyen borzalmas nekik hogy a beszedett adónak nem lopják el a 90%-át. De cserébe a kormányuk ugyanúgy nem akadályozza meg a bevándorlást ahogy a miénk sem, de mi legalább rendszeresen csúnya dolgokat mondunk a migránsokról. Hihetetlen mód tudjuk kezelni ám a helyzetet!

Komolyan, leírnál egy értelmes dolgot amit a Fidesz tett a migráns ügyben? Én ugyan a nyílt határok mellett vagyok, de még ha meg akarnánk akadályozni a migrációt akkor is borzasztó rosszul csinálnánk. És ezen kívül tudsz mondani mondjuk még két általad pozitívnak vélt döntést az elmúlt évből, merthogy tudod, nem csak migráns ügy létezik.

2016. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
egyetértek (mindjárt nulla pontom lesz és jönnek az anyázók :D)
2016. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nálam az veri ki a biztosítékot, hogy a hozzád hasonlók szerint a Fidesz azt csinál, amit csak akar, mert megállította a migránsokat.

Ez az igénytelenség zavar.

2016. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Mert Franciao.-ban éhezik a miniszterelnök és a családja és nem gyarapodik a vagyona? Mert mindenét a szegényeknek adja? Ez ugye vicc?
2016. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Még szerencse hogy az interneten vagyunk, és pontosan vissza tudod olvasni amit írtam. Azt írtam, amit te kitaláltál hogy írtam? Nem? Nem.
2016. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
A franciák még a magyarok szemét is kilopnák. Lásd Erzsébet- utalvány.
2016. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
Ha feldobnak egy labdát, az össze-vissza pattog, nem mindig lehet irányítani. Ez a liberalizmus.
2016. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

# 7/7 Időpont ma 17:37


Ha feldobnak egy labdát, az nem pattog össze-vissza, hanem fizikai törvényeknek megfelelő mozgást végez.

Sem a fizikáról, sem a liberalizmusról nem tudsz tehát semmit.


Kérdező:

Nem verte ki a biztosítékot, de ettől független az, hogy tévedsz. Ordas nagyot.

2016. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy pontosan szép az élet anélkül, hogy ezeket követném. :)
2016. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem engedelmeskedtem az irányított kérdésfeltevésnek, és nem az elvárásoknak megfelelően válaszoltam.
2016. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!