Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A migránsozás helyett miért...

A migránsozás helyett miért nem inkább a rezsicsökkentést fújja naphosszatt a kormány?

Figyelt kérdés
Ez a téma jobban tetszene nekem.

2016. ápr. 8. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
A migránsozás is felfogható egyfajta rizsacsökkentésnek: nem kell eltartani plusz x millió ingyenélőt a már meglévők mellett.
2016. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert a harci-lázat nem lehet pozitív dolgokkal fenntartani, annak csak egy ellenségkép lehet a tüzelőanyaga.

Nem tűnt még fel, hogy a kormány hat éve folyamatosan harcol valaki(k) ellen.

Ez tartja (úgy ahogy) egyben a tábort.

2016. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert azt már orrvérzésig tolták, a migránsozásban még bőven van potenciál, főleg a terrorcselekmények miatt. Az halálra rémített nép aztán rászavaz a Megmentőre, a Nemzet védelmezőjére, stb...
2016. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert azt hiszik hogy ezzel palástolni tudják a belföldi problémákat,és sok hülye paraszt benyeli,ezért miért is változtassanak?Az tény hogy most az egyszer,ez egy jó húzás volt,de ez is csak azért volt,mert ha liberális politikát folytattak volna,a jobbiknak MINIMUM kétharmada lett volna.És azt hiszik hogy amiíg ők a hősök,az emberek örüljenek hogy lyuk van a s*gg*k*n,és ne követelőzzenek rezsicsökkentésért,holott megvédik az országok.Lehehet én vagyok a hülye,de szerintem mindkettőnek természetesnek kellene lennie egy felelős kormánynál...
2016. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Rezsicsökkentésről már volt szó régebben. Szerintem a fizetéseket kellene radikálisan megemelni most, normális európai szintre. Plusz az se lenne rossz, ha átírnák a munka törvénykönyvét, mert áldatlan állapotok vannak. Pl.: ismerek olyan biztonsági őröket, akik 400-500 órákat ledolgoznak, ez embertelen. Egy emberrel ledolgoztatnak két ember munkaidejét egy fizetésért. Abszurd.
2016. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Hogy hány százezer, vagy millió ember elégedetlenkedik, nyomorog, él máról holnapra, azt egyáltalán nem említi a kormány, csak a migrációt, hogy a "Magyar reformok működnek", emelkedett a minimálbér és a nyugdíj, és minden olyan jó...

Az igazán komoly, talán komolyabb problémákról nem beszélnek!

Ilyen a Diktatúra!

2016. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
61%

Jogállamban élünk. Ez azt jelenti, ha jogod van hozzá

megteheted, az erkölcs az emberi érték nem számít,

kisemmizheted, megalázhatod, a jog melletted áll

és megteheted. Senki nem kér tőled számon semmit

ha jogod van hozzá.

2016. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Majd 100 vagy 200 év múlva elsöpri őket

a népharag. Csak addig kell kibírnunk.

2016. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek egy éppagyú országban 6 percük sem lehetne a kormányon, nemhogy 6 évük ba szki
2016. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!