Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van még olyan, aki szerint...

Van még olyan, aki szerint sajtószabadság nem csorbult a Fidesz ideje alatt? Hogyan magyarázza többek között ezt? Egyáltalán mi a véleménye róla? Hogy lehet tisztelni ezeket a politikusokat?!

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 26. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:

"Minden cégvezetés első számú rémálma, hogy váratlanul, derült égből érkező villámcsapásként elözönli a sajtót és a közösségi médiát valamilyen, a vállalatot érintő negatív híradás, és rövid idő alatt máris eszkalálódik a presztízsromboló botrány.

A válságmenedzsment szükségességére nem számító, válságkezelésre nem felkészülő cégvezetés ilyen esetekben kommunikációs baklövések egész tárházát képes elkövetni, tovább tetézve a bajt, és még nehezebbé téve a krízis kezelését. Ilyen klasszikus reakciók a pánikba esés, a nyilatkozattól való elzárkózás, a tagadás, esetleg a fenyegetőző magatartás, vagy éppenséggel a kapkodás, az egymásnak ellentmondó sajtónyilatkozatok tétele." (spindoc.hu)

2016. ápr. 26. 15:42
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A Fidesz a 80 éves buta nyugdíjasok pártja. Akiket szemfényvesztéssel el lehet kápráztatni. Aki tovább lát mint Jani Bá, és kérdezni mer (MNB alapítványok, HAbony, Budai Vár, Mészároslőrinc, foci, stbstb bármiről) az ellenség. Kitiltandó, eltaposandó.
2016. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sajtószabadság, pont. Reméljük még lesz azért a közeljövőnkben, ehhez a fidesz leváltása nélkülözhetetlen elem persze.
2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nemzeti, hazafias orgánumokat azelőtt is üldözték. Cigányokról, zsidókról azelőtt is csak jót volt szabad írni. A szélsőliberális, magyarellenes sajtót most sem korlátozzák. Sok változás tehát nem történt.
2016. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es, ha jól értem, akkor te most a Népszabadságot, és a többi újságot "nemzetinek" minősíted. Igazad lehet, csak ez egy elég szokatlan megfogalmazás. Én is méltatlannak tartom, hogy a nemzeti és egyéb szavakat kisajátított a jobboldal, éppúgy, ahogy a kokárdát a Fidesz annak idején.
2016. ápr. 26. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem a Néphazugságot minősítem nemzetinek, hanem pl. a Barikádot meg a Kuruc.infót. A Néphazugságot mikor üldözték? Írnál rá egy konkrét példát?
2016. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fent van egy link. A Barrikád meg nem nemzeti, hanem kirekesztő, rasszista a nemzetiség re hivatkozva. De tudjuk, hogy a kereszténység és a szeretet nevében ölték meg a legtöbb embert.
2016. ápr. 27. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de a kifogásolt dolgokról a Lázártól kérdeztek is, és válaszolt is a Kormányinfon.


Hiszen szabad még valótlan dolgokat is írogatni, amikről biztos, hogy már eleve tudják, hogy nem igaz.

2016. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, az utóbbiban elég profi a Fidesz. A "közmédiát" sem kell félteni, az is elég szép állami propagandát nyom.
2016. ápr. 30. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!