Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem Selmeczi Gabriella...

Miért nem Selmeczi Gabriella a kormányszóvivő?

Figyelt kérdés
A tv-ben láttam és leesett az állam, egykori kis ázott verébből igazi nehézbombázó lett, tátva maradt a szám, hogy milyen nagygenerálon ment keresztül. Az ilyet mutatni kellene nem eldugdosni, nem is értem, hogy most egy ördög a szóvivő na jó egy fokkal szebb, ehhez képest ezt a dögös bombázót meg nem mutogatják..?! Szerintem ő lett a politikai szféra legjobb nője most, nem értem miért nem őt vetik be, hiszen egy ilyen jó csajtól még a hírek is jobban esnek mint amikor két nem túl jó pasi próbálja meg magyarázni a magyarázhatatlant.. Hm?

2016. ápr. 26. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Hülyeséget beszélsz mert tényleg jó csaj lett..! Nézz utána, hogy néz ki most aztán rácsodálkozol, hogy tényleg ég és föld a különbség korábbi önmagához képest most nagyon toppon van.
2016. ápr. 26. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én ezt a fejet nem nagyon mutogatnám.

[link]

2016. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ez az 1.0 verzió nézz utána mert már messze a sokkal jobb 2.0 van üzemben! És az ég és föld ehhez képest.
2016. ápr. 26. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kormányszóvivőnél nem az a lényeg,hogy hogyan néz ki,hanem az,hogy lyukat tudjon beszélni az emberek hasába,plusz a médiák kérdéseire is kapásból lökje a választ.Nem tudom,hogy a "nyugdíjvédelmi nagyasszony" mennyre felelne meg ennek.Azzal meg,hogy szerinted ő lett a politikai szféra legjobb nője,olyan nagyot nem mondtál,nem nyüzsögnek a jó nők a parlamentben,meg egyáltalán a politikában
2016. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak.
2016. ápr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!