Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Milyen érzés...

Jobbikosok! Milyen érzés minden oldalon becsapni magatokat?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 7. 23:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
27%

"A Heti Válasz online szavazást indított. Minden héten megtesszük ezt, ám ritkán kérdezünk rá a pártszimpátiára, voksolási hajlandóságra."


mi van kicsit sok lett a Jobbikos hirtelen? XDDDDD


bajban lesztek a választásokon :'§)Ö

2010. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
62%
Ezért nem érnek ezek az online szavazások. Sok hülyegyerek erre veri magát...
2010. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
18%

Ez így szokott működni.

Iwiw klub, myvip klub, megy körbe az üzenet, hogy nahh szavazzatok a jobbikra, hátha akkor jobb színben tüntetjük fel a pártot.

2010. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
32%

"másodpercenként öt szavazat érkezett a Jobbikra, vagyis valaki összeütött egy meglehetősen egyszerű voksolórobotot"



ez tetszett a legjobban xD


voksoló robot :D


sok lett a jobbikos?:D


pedig én nem is szavaztam :$$$

2010. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
a voksolórobotok már a spájzban vannak
2010. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Aztán beindult a gőzhenger... :D


Mindjárt jön a hack mester, és leápol mindenkit, hogy aljas provokáció folyik a lejáratásukra... :)

2010. ápr. 7. 23:41
 7/35 anonim ***** válasza:
50%

támadnak a voksoló robotok xDDD


pffff :D



ez kész

2010. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyen, én nem csaptam be senkit és magamat se. De persze elméletileg lehetséges, hogy saját magát "hackelte" meg a Heti Válasz, hogy utána jöhessen ez. Meg persze lehet az is hogy tényleg valamelyik Jobbikos volt, aki összedobott egy ilyen progit. Na és, ez nem sokat változtat a dolgok lényegén, ahogy egy ilyen netes szavazás se. Amúgy ha normálisan megvan írva az oldal akkor nem lehetne ugyanarról a helyről kétszer szavazni. (Jó persze cookie törlés, dehát kifinomultabb technikák is léteznek arra hogy a többszöri szavazást szűrjék) Általánosságba el lehet mondani, hogy a netes szavazások jórészén a Jobbik jobban áll, ée ez akkor sem lehet meglepő ha egyébként a Fidesz vezet.
2010. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy nem bonyolult egy ilyen voksolórobotot összehozni.... Persze aki ilyet csinál, az igazából nem tudom, hogy mit akar...
2010. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! Milyen érzés ekkora sivár érzelemmentes életet élni,hogy csak a jobbikosok piszkálása okoz örömet?Én jobbikos vagyok és nem érzem szükségét,hogy mszp,fidesz stb után kutakodjak és ha valami csekély bugyuta cikket találok akkor mint a véres kardot hordozzam!nevetségesek vagytok ha ennyire szeretitek a nyomozást akkor fordítsátok a saját pártjaitok (akikre szavazni készültök) megismerésére,kutakodjatok és nem is lesz biztos az az x.
2010. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!