Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok az általam kitalál...

Mit szóltok az általam kitalált cyber-párthoz? Szavaznátok rá?

Figyelt kérdés

-A párt az informatikai fejlesztéseket, a decentralizációt helyezné előtérbe, fontos példaképe lenne Észtország.


-Elérhetővé tenne minden állami szolgáltatást az adóbevallástól kezdve a szavazásig online


-Javítaná és támogatná az informatikai, matematikai és fizikai oktatást


-Igyekezne minél jobban kivonni a nyomtatott iratokat, a papírt a közéletből az e-ügyintézés javára


-A tömegközlekedés helyett az Übert, a telekocsikat támogatná, illetve az elektromos autókat


-Támogatna olyan kialakuló technógiák fejlesztését, mint a kvantumszámítógép és a csillagközi chip-méretű szondák


-Legalizálná a melegházasságot és a füvet


-Mind a hímsovinizmust, mind a feminizmust elítélné, az ember androgün jellegeit és az intelligenciát hangsúlyozná ki, azt hogy a biológiai nem az nem számít


-Támogatná a transzhumanizmust, hogy a jövőben az embereknek lehessen robotteste és feltölthessék a tudatukat számítógépbe


Mit szóltok ehhez a párthoz, irányvonalhoz?



2016. máj. 3. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem eléggé radikálisan hangzik, de a főbb irány nem rossz.

Annyiban támogatom, hogy tényleg nem ártana, ha Magyarországon nagyobb hangsúlyt kapna a technológia és az ez irányú oktatás.

2016. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"A párt az informatikai fejlesztéseket, a decentralizációt helyezné előtérbe, fontos példaképe lenne Észtország. "


Ezzel egyetértek.


"-Elérhetővé tenne minden állami szolgáltatást az adóbevallástól kezdve a szavazásig online "


Most is pl az adóbevallás online, de egyetértek.


"-Javítaná és támogatná az informatikai, matematikai és fizikai oktatást "


Egyetértek


"-Igyekezne minél jobban kivonni a nyomtatott iratokat, a papírt a közéletből az e-ügyintézés javára "


Ugyanaz, mint a korábbiak.


"-A tömegközlekedés helyett az Übert, a telekocsikat támogatná, illetve az elektromos autókat "


Nem értek egyet az első résszel. Az autós közlekedés támogatása tömegközlekedés ellenében, még akkor is, ha valamennyivel magasabb kihasználtsággal megy nagyobb forgalmi problémákat (dugók, balesetek, közlekedés lassulása) környezetszennyezést okozna, továbbá, bár ez nálunk csak az 1-es vasútvonalon merül fel, a vasúti közlekedéssel nagyobb sebesség is elérhető.


"-Támogatna olyan kialakuló technógiák fejlesztését, mint a kvantumszámítógép és a csillagközi chip-méretű szondák "


Jelenleg is támogatjuk, de pénz nem nagyon van a magasabb szintre.


"-Mind a hímsovinizmust, mind a feminizmust elítélné, az ember androgün jellegeit és az intelligenciát hangsúlyozná ki, azt hogy a biológiai nem az nem számít "


Jelenleg is ez van, ezért hallhatod, hogy mindkét oldalnak problémái vannak (többször a szélsőségek kommunikációja, az "ami nem fehér(amit szeretnének), az fekete, azaz a szürke is fekete"


"-Támogatná a transzhumanizmust, hogy a jövőben az embereknek lehessen robotteste és feltölthessék a tudatukat számítógépbe "


Jelenleg ennek technológia korlátai vannak, azaz a "morális támogatás" nem sokat ér.

2016. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Tetszik, kivéve ezeket:

"A tömegközlekedés helyett az Übert, a telekocsikat támogatná, illetve az elektromos autókat "


Itt van, hogy miért nem jó ez (javaslom elolvasni a cikket):

[link]


"Legalizálná a melegházasságot és a füvet"


A fű még talán oké, de a melegházasság nem. Az EU-n belül szabad vándorlás van, ha házasodni akarnak, menjenek olyan országba, ahol már lehet. Én nekem nincs bajom a homoszexuálisokkal, de nem akarom, hogy házasodjanak.


"azt hogy a biológiai nem az nem számít"


De. Számít. Az ember bináris lény, vagy nő, vagy férfi. Nem hiszek a mindenféle hülyeségekben, mint a pángender meg többi baromság. Az pedig szintén hülyeség, hogy az ember androgün lenne.


A többi szerintem oké.

2016. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Már majdnem kezdtem beleélni magam, erre nem jött az a fránya utolsó 3 pont...!?
2016. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen...szépen belengetted a mézesmadzagot, de az utolsó három ötleteddel sikerült elrontanod, úgyhogy köszi, ne számíts a szavazatomra :D
2016. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Mindennel egyetértek, kivéve a tömegközlekedés kérdését.


Én pont a tömegközlekedést preferálnám, de a telekocsival és az elektromos autókkal is egyetértek.


Kiegészíteném a programodat az ökológia kiemelt oktatásával, a fenntartható társadalom igényével, a társadalmi szolidaritással, és a liberális demokráciával mint alapkövetelménnyel.


Felvenném továbbá a célok közé a Földi Egyesült Államok létrehozását, mint egy globális információs társadalmat.

2016. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Alapvetően támogatom. Én libertariánus ember vagyok, és a program 70%-a gyakorlatilag libertariánus. Plusz a transzhumanista vonal is nagyon tetszik.

Habár nem teljes mértékben értünk egyet, a programod mindegyik jelenlegi magyar párténál szimpibb számomra.

2016. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az on-line szavazással csalás lenne. Az emberek jelenléte szükséges a szavazás tisztaságához.


A füvet nyugodtan legalizálják, ideje lenne; de mi köze a melegházassághoz; ez hülyeség.


Akkor már legalizáljuk a fűvel való házasságot is.

2016. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!