Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan várod a választásokat?...

Hogyan várod a választásokat? Mit érzel? Örülsz, hogy ismét választhatunk? Készülsz rá? Mit fogsz csinálni, miután leszavaztál? Mit kívánnál magadnak és az országnak e napon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Örülök, mert bárki nyeri is egy biztos:

Rendszerváltás lesz.

2010. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogyan várod a választásokat?

Nagyon, izgatottan


Örülsz, hogy ismét választhatunk?

igen


Mit kívánnál magadnak és az országnak e napon?

Szebb jövőt ;-)

Mit fogsz csinálni, miután leszavaztál?

Ha a jobbik nyer örülni fogok

2010. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én még soha egyetlen választást sem vártam ennyire. Számolom a napokat! :)


Egy biztos: végre leváltjuk 20 év legrosszabb vezetését.


(Remélem, pezsgőzni fogok úgy este 10 körül!)

2010. ápr. 9. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Izgatottan. Én is számolom vissza a napokat. Jó lenne már utána lenni, mert megcsömörlöttem a politikai anomáliáktól, amikor a pártok azzal járatják le magukat h a másikat szidják. Kiváncsi vagyok egy ilyen szar helyzetben milyen lesz a nép hozzááállása (parlament összetétele)
2010. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt kívánom, h Jobbik, Civil szervezet, Lmp összetételű legyen a parlament. Magunknak meg, hogy együttműködő, büszke nemzet legyünk, akik figyelmesek, barátságosak, segitőkészek egymással, képesek mindenféle másság elfogadására. Bátor nemzet, tünjön el a kishitűség, nemtörődömség, minenkinek legyen szakmája, és ne legyenek kultúrálatlan emberek az országban!
2010. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A választásokat nem vártam: ahány választás volt, annyi csalódás, legfeljebb utólag némelyikről elmondható: kisebb rossz volt. Az értelmes ember tanul a kudarcaiból, történetesen, ha a választási/népképviseleti rendszer nem képes elfogadható politikát 'kitermelni', akkor meg kell változtatni. Méghozzá annak, aki az egészet finanszírozza: az egyszeri ember(ek)nek. Mivel erről szó nincs a társadalomban, ezért ezen választástól sem várható előrelépés.


Mit csinálok miután vége? Tájékoztatom hivatalosan a megalakuló kormányt és képviseleti szerv(ek)et, hogy mivel alkotmányos 'minden hatalom a népé' jogomat nem ruháztam át választás útján képviselőkre, az én képviseletemet nem jogosultak ellátni.


Az országnak (ez alatt a lakosságot értem) és magamnak mit kívánok? Annyi észt, hogy felismerjék végre, hogy a szabadságnál nincsen nagyobb kincs. Mert az nem szabadság, hogy 4 évente, lényegében előre meghatározott jelöltek neve mellé x-elni lehet, azután tűrni a sorsot, amit ez eredményez.

2010. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!