Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az LMP miért szerepelhetett...

Az LMP miért szerepelhetett annyit a médiában, holott még ugyanúgy nem volt parlamenti párt, mint a Jobbik?

Figyelt kérdés
nem értem, mitől függött ez... elvileg a jobbik azért nem kapott médiafelületet, mert még nem volt parlamenti párt, de az LMP sem volt az...akkor ők miért kaptak? vagy ez a pénzen múlott? és ha igen, akkor az LMP-nek honnan volt rá pénze? ráadásul az LMP kisebb támogatottságú, ismeretlenebb párt volt, mint a jobbik, akkor miért láthattam többet a tvben?
2010. ápr. 12. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Az LMP az új SZDSZ, Pesten ezért volt ilyen erős, mert itt kb minden 4dik ember zsidó. Aki viszont, azért szavazott rájuk, mert benyalta a lehet más szöveget, attól el kell venni a szavazójogát. Aki nem ismer rá egy névváltás után az szdsz-re az nem érdemel szavazójogot.
2010. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
öö...és akkor mi a válasz a kérdésemre? :)
2010. ápr. 12. 13:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs szabály arra, hogy kit mutathatnak a kereskedelmi Tv-k. sajna.


én megtiltanám a TV-knek, hogy kampányoljanak. nem a médiának kellene eldöntetni az emberrel,hogy kire szavazzon.


akkor engedném a politikát, ha minden esetről beszámolnának ami történik jó vagy rossz, pártfüggetlenül. Egyoldalúak, diszkriminálnak, manipulálnak. ennyi.. ez volt az lmp-vel is. ők tetszettek nekik, ennyi.

2010. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
A média ballib kézben van. Miért szerepelt anno 6%os pártként az szdsz feszt a tv-ben? Mert ök a ballib (értsd: izraelita). A fentiekkel összekombinálva sztem már érteda választ.
2010. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az a válasz,hogy a Jobbikot negatív színben tüntették fel mivel a zsidók ellen van és ők a nagytőkések -míg az Lmpszdsz pedig pont őket szolgálja ki és pozitív képet kaptak.
2010. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Az előttem szóló a szívemből beszélt. Nem mellékesen jegyzem meg, hogy az adófizetők pénzéből fenntartott MTI (magyar távirati iroda) pofátlanul ki merte jelenteni, hogy nem hajlandó a Jobbikról semmit közölni, kivéve a negatív híreket. Más rendes országban ilyen nem fordulhatna elő.
2010. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát ez így tényleg elszomorító :( úgy lenne igazságos, hogy vagy mindenki egyenlő esélyt kapjon a médiában, vagy akkor senki sem...erre bezzeg nincs törvény...
2010. ápr. 12. 13:08
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

kollega azt úgy hívnák, hogy "demokrácia"..


persze ezt a fideszesek és mszp-sek sokat hangoztatják, de úgy értik, hogy ez a jog csak őket illeti meg.


a legjobban azt bírom amikor egy fideszes egy percben demokráciáról papol, de a másikban meg arról, hogy be kell tiltani a jobbikot meg gárdát, stb. hát hol itt a demokrácia?

2010. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Talán mert ők nem azzal kampányolnak, hogy az összes nekik nem tetsző médiumot a porig égetik, és a helyüket behintik sóval:D
2010. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
na és? ha a tv demokratikus, akkor hagyja, hogy szerepeljen a jobbik is nála feketén-fehéren és a nép majd eldönti, akarja e. nem, ők eldöntötték a nép nevében is, ez itt a gáz.
2010. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!