Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy-hogy hirtelen ilyen...

Hogy-hogy hirtelen ilyen tapintatos lett a média a Jobbikkal kapcsolatban?

2010. ápr. 12. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

"Pár év és a jobbik ugyanúgy el fog korcsosodni, mint az összes többi! "


és a legtöbb ilyen ember azért rászavaz a fideszre:)

2010. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

13.44:

Nos kiscsillagom én meg 40 évesen azt mondom,hogy a jobbik nem fog a kisgazdák,miép,mdf sorsára jutni...ezek a pártok beálltak a fidesz holdudvarába és a nagy demokrata duma ellenére tudatosan szétdöngölték őket,mint jó bajtársakat...

Ennyit a nagy fideszetekről,ahol ti se számítotok többet.

Az a húsztól 6 év,csak nagy arcot hozott neked,több észt nem igen....

2010. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lássuk csak a Fidesz folyton szidja a Jobbikot és az MSZP-t ugyan ez fordítva a Jobbik meg körülbelül meg sem szólal, csak védi a saját beígért programját és terjeszti az igét! A média ezért ilyen jó velük. De ezt valahogy nem veszik észre az emberek.
2010. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A riporterekből sokat kivett az erőltetett mocskolódás, elfáradtak, most higgadtak, nincs tétje már.
2010. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért lett ilyen tapintatos, mert a Jobbik egy rohadt xar választási eredményt ért el, innentől kezdve elhárult a "veszély".

Én a Jobbikra szavaztam, de most nagyon szánalmasnak tartom őket.

Ahelyett hogy beismernék, hogy ez a választás számukra egy irdatlan nagy bukás volt (mivel ez az igazság), ahelyett jönnek az ilyen közröhejes kamudumákkal hogy "ünnepelünk, mert megdupláztuk a választóink létszámát, és különbenis a semmiből felnövő pártunk 2010-re bejutott a parlamentbe"


Ez mind igaz, csakhogy még azt a minimumot sem sikerült elérni hogy az mszp-t legyőzzük!!!!!! Innentől kezdve mi ez az ünneplős duma??? Ha tisztességes emberek lennének, akkor lehajtott fejjel, de beismernék hogy sajnos elbukták ezt a választást, NINCS MIT ÜNNEPELNI (Főleg azután hogy nagy pofával "a fidesz akadályozza a mi 2/3-ados többségünket" dumával jöttek....) (Kurucinfó szavazást is meg lehet pillantani, senki sem elégedett....)

2010. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

14:11 tudod mi a szánamas bennetek?

Az, hogy ha a Ti véleményetekkel ellentétes mások véleménye akkor az már minden, csak nem fehér ember.

Már ne is haragudj, de én (ellentétben Veled) nem kezdtem el az agyi kapacitásodat firtatni.

Engedtessék már meg nekem, hogy ne értsek Veletek egyet.

Egyébként mégcsak nemis a Fideszre szavasztam.

A legnagyobb baj a Jobbikkal és a Fidesszel is (szerintem), hogy ellentmondást nem tűrő stílusban adják elő a mondanivalójukat.

Tudod az általatok emlegetett demokráciába bele kellene férjen az is, hogy szabadon elmondhassam különféle negatív jelzők hozzámvágása nélkül, azt, hogy esetleg nem értek egyet a Jobbikkal.

Menni fog? Nem hiszem, látva az eddigi hozzászólásokat.

2010. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nah menny inkább legózni...
2010. ápr. 12. 14:46
 18/20 anonim ***** válasza:

Már be is bizonyítottátok! :D

Épp erről beszéltem: nem ért veletek egyet valaki, már "legózni" külditek.

2010. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Csak tudod amikor valaki abszurd dolgokkal ptóbál érvelni. Olyan butaságokkal amiket már 66x elmagyaráztak többen is, hogy "Figyelj ide, ez nem így van mert..." De ennek ellenére még mindíg erősködnek vele, nah ahhoz már nekem sincs türelmem, ne haragudj. Azért hajtottalak el "legózni", úgy értve, hogy foglald el magad és ne másokat terhelj ilyenekkel.
2010. ápr. 12. 17:14
 20/20 A kérdező kommentje:

"ellentmondást nem tűrő stílusban adják elő a mondanivalójukat. "


Azért mert -szintén ahogy előb is említettem- sokszorosan bizonyítást nyert valamint az élet is igazolta és józan paraszti ésszel is felfogható ezeknek az érveknek a teljes helytállása. De nem mindenki olvasott annyit utána mint más aki keményen érvel. Hanem mondjuk a TVből informálódott. Ahol azt tudod meg amit mutatnak. Holott Interneten meg te magad kereshetsz meg egy állítást és járhatsz utána 100 meg száz helyen és több száz támpont alapján alkothatsz véleményt.

2010. ápr. 12. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!