Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért adnak a konzervatívok...

Miért adnak a konzervatívok (és mindenféle ember) mondatokat a liberálisok szájába?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy nincsen politikai hovatartozásom, mindig az fog tetszeni ami okos gondolat, bárkitől legyen is, szóval kiméljetek meg a "Mert ti liberálisok" mondatoktól köszi. :D


De a maga a kérdés az az, hogy nagyon sokat hallom hogy a migránssimogató libsik, meg a muszlimbarát, politikailag korrekt stb stb libsik mint ha valami szitokszó lenne, pedig én egyáltalán nem szoktam hallani liberális politikusokat akik ezt hangoztatják. Persze kivételek mindig lehetnek, de aki csak egy-két példát tud mondani az gondolhatna a hülyeségeket mondó pár konzervatív politikusra is.



2016. aug. 18. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Tehát nèzzük már el a liberális idiótizmus dömpinget, hiszen a másik oldal sem tökèletes? 😂
2016. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen változik a politika, a régi bal-jobb szabály már nem írja le megfelelően, új kifejezések meg még nem nagyon vannak köztudatban. Így aztán az emberek nem tudják, kit kinek nevezzenek, így a szennymédiát követve az egyik irányzatot nácizzák, a másikat libsizik, közte meg nincs semmi. Valójában pedig egyik szónak sem tudják a jelentését.
2016. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

" pedig én egyáltalán nem szoktam hallani liberális politikusokat akik ezt hangoztatják."


Rossz a hallásod.

A liberálisok támogatják a migrációt.

Ők lényegében nem hisznek abban, hogy egy tüchtig svájci meg egy szomáliai kalóz nem egyenlő.Nem látnak kivetnivalót abban, hogy a kalóz Svájcba költözzön.

2016. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Része az általánosításnak, megfigyelhető a másik félnél is. Mi libsik is általánosítunk a jobberekkel kapcsolatban, pedig ezzel csak az árkot mélyítjük.


Valójában vannak mérsékeltebb jobberek és konzervatívabb libsik is, és ezerféle árnyalata van egy-egy embernek.

2016. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Igazából én akkor világosodtam meg ezzel az egésszel kapcsolatban amikor kiderült, hogy Soros Gyuri bácsi elég sok pénzt belenyomott ebbe a migráns bizniszbe, kezdve a különböző médiumoktól (pl.: 444.hu) az egyéb civil szervezetekig.


Szerintem ők valójában nem libsik (akik tolják ezt a sületlenséget mindenhol), csak azt csinálták/csinálják amiért a pénzt kapták/kapják. Aztán persze minden oldalon vannak igazi agyhalottak, (így a liberálisoknál is) akik aztán ingyen és bérmentve elkezdik azt papagájként ismételni, amit az ő kedvenc lapjuk/weboldaluk nyomat.


Több legyet ütött ez a Soros egy csapásra. Nem csak sikerült behülyíteni az embereket, hanem még frankón ellenségeskedést generált az őslakosok között. Pedig azt be kell látni ha baj lesz, akkor mi mindannyian megyünk a levesbe. Legyen az liberális, vagy neonáci.

2016. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Épp ellenkezőleg, akkor szoptad be tövig a propagandát.
2016. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik szájába mondatokat lehet adni, meg is érdemlik. Meséket mindig minden politikus mond. Csak nem mindegy, milyen céllal. A tömeg persze szajkózza, különösen, ha kicsit is szellemes.
2016. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Mi?
2016. aug. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 e.x.t ***** válasza:
Politikai kommunikációnak és stratégiának hívják. Minden politikai oldal nyilvánvaló célja, hogy a lehető legjobb színben tüntesse fel az elképzeléseit, amihez hozzátartozik, hogy a másik oldalt démonizálják. Az már politikai és táársadalmi kultúra kérdése, hogy ez milyen mértékben történik, de miután a politikai cselekvés egyik legfontosabb törekvése a hatalom megszerzésére és megtartására irányul, így alapvetően ez egy teljen normális jelenség. Nem kell keresni benne azt a logikát, amit laikus választóként (el)várnánk, a politikai logikát kell benne látni.
2016. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!