Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lassan közeledik a 2006-os...

Árokpart kérdése:

Lassan közeledik a 2006-os események 10. évfordulója. Kinek mi a véleménye? Eddig még akik állítólag részt vettek benne azok sem tudták egyértelműen ezt a következőt megmondani

Figyelt kérdés
Tehát tudjuk, hogy mi történt, hogyan ért véget, rengeteg elmélet született ezzel kapcsolatban, hogy ez a tüntetéshullám miért robbant ki. A legtöbben persze és a legkézenfekvőbb az öszödi beszéd és az akkori gazdasági helyzet, (most jobb vagy nem jobb ennél nem lényeges szerintem nem sokkal de ez most mindegy)valamint rengeteg olyan elmélet kering, hogy az 1956-os forradalom évfordulójára úgymond előre készülve a háttérhatalom robbantotta ki illetve túlzás indította el az eseményeket. Tehát ha teszem azt jobb lett volna a gazdaság, nincsen öszödi beszéd, sőt az MSZP még pl. Medgyessyvel nyert volna, vagy akár a Fidesz nyerte meg volna 2006-ban a választásokat mindezektől függetlenül 2006 őszén ezek a tüntetéshullámok az elmélet szerint valóban ugyanúgy elkezdődött volna? Ez esetben mivel, hogy nem lett volna az öszödi beszéd mást találtak volna amivel kiprovokálják?
2016. aug. 24. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A háttérhatalom a FIDESZ volt, nem más. Előrehozott választást akartak. Akkor mondtak le róla, amikor begyűrűzött a gazdasági válság.
2016. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

#1:


Nem ,a háttérhatalom azok a gyíkemberek voltak!


Én mondom ,higgyetek nekem!

2016. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
He? Bocsi, én komolyan azt hittem, hogy mindenki tudja mi történt. A Fidesz ráuszított a belvárosra egy csapat focidrukkert, skinheadet, meg hasonszőrűeket. Az akkori kormány meg kiadta a parancsot, és a rendőrség szépen visszaszorította őket. Hol van ebben a háttérhatalom?
2016. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen a háttér hatalom, mint fidesz. Ez elég jól látható volt akkor.
2016. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

És akkor most ki a "háttérhatalom"? Mert a Fidesz már nem lehet, ők eléggé elöl vannak hozzá.


Hogy miért robban ki? Egyszerűen hirtelen több embernek lett tele a töke úgy rendesen. A közelmúltban hasonló a netadós tüntetés volt. De az is hamar kipukkadt. Meg a tanáros tüntetések is. Egyszerűen ennyire erőtlen az ellenzék, hogy van 2-3 jó napja, aztán belefulladnak. Azért mégiscsak van valami, amit "jól" csinál a Fidesz...

2016. aug. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:

"Azért mégiscsak van valami, amit "jól" csinál a Fidesz...

"

Ja, a fenti példád szerint például a tüntetést...

2016. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az öszödi beszéddel Gyurcsány elismerte hogy hazudtak az embereknek a választásokon.


Azaz a dübörög a pannon-puma gazdaság helyett romhalmaz volt.

2016. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:

@10:56


Akkor nézz körül gyorsan, hogy most mi van... még nagyobb romhalmaz.

2016. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ja, a fenti példád szerint például a tüntetést..."


Én a tüntetések meg/elfojtására gondoltam. De az ellenzéket is elég jól fojtogatják. De az is tény, hogy könnyebben/hatékonyabban tudnak embereket összerántani, mint a jelenlegi ellenzék.

2016. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


nem vagyok orbánista


rajtam hiába kéred számon a Fideszt

2016. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!