Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha találkoznál Orbán Viktorral...

Ha találkoznál Orbán Viktorral mit mondanál neki?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 10:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%
"Hejj, Viktorka, Viktorka, miért nem nőttél nagyobbra? Felcsútról fúj a szél!"
2016. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%
Mit ugat a kutya mérgesen éjszaka? Tol-vaj-vaj-vaj...
2016. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Hm... Sajnos felelős szülőként "csak" két gyermekem van. A képébe nyomnám,hogy mennyibe kerül,és megkérdezném miért tesz különbséget a családok között.
2016. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%
Mészáros milliárdos gázszerelő haverod mennyit szerzett neked?
2016. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
20%

Végigolvastam!

Szenvedés volt látni hogy mennyi elpazarolt kérdés.

Mondhatnám, hogy sekélyes, hülye, lényeget nemlátó rosszindulatú, sérült állat irkál ide....


Ám nem lenne igazam mert nem vagytok ilyenek, csak szerintem elvitt benneteket a csoportszellem. Még mindig érdekes ezt működés közben látni..


Bár nem vagyok fidesz szavazó..még.. és tölem sok mindent elvett a fidesz mégis hálás vagyok azért amit az országért tesz.


Mutyi/lopás..stb. Ti nem ebben az országban éltetek az elmúlt 8-30 évben? Struccpolitika amit folytattok..amiről nem tudok nem fáj..


Nekem van kérdésem és javaslatom is irányában. Nem titok ugyan, de a fenti hozzászólások után ezek leírását, fölöslegesnek, és érdemtelennek érzem.


Használjátok az eszeteket.


Szép napot mindenkinek.

2016. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%
Semmit. Azt a két fogát meg már úgyis ki akarta húzatni.
2016. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én ezt: "Jó napot kívánok!". Ha pedig este van ezt: "Jó estét kívánok!". És végül ezt: "Viszontlátásra!"
2016. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
90%

"Végigolvastam!

Szenvedés volt látni hogy mennyi elpazarolt kérdés.

Mondhatnám, hogy sekélyes, hülye, lényeget nemlátó rosszindulatú, sérült állat irkál ide.... "


Vaszil: ez a nép hangja. Ha máshol teszik fel a kérdést, ott is hasonló válaszok érkeznek. Ez nagyjából egybe vágna egy reprezentatív felmérés eredményével.

2016. szept. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
12%

Jó napot Miniszterelnök Úr!

Hogy van ma?

Ha ráért megkínálnám valami ennivalóval.

Ha még jobban ráér rábeszélném, hogy egy rekesz sörrel üljünk ki horgászni.

Politikáról nem beszélnénk egy szót sem, és semmit nem is kérnék.

Mindenem megvan saját erőből, még a lelki békém is.

Van neki gondolom elég démona, személy szerint én sajnálom, ezért próbálnám jobbá tenni a napját.

2016. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Bordás Béla ***** válasza:
93%

Na, Ketteske!? Hogy szolgál a kedves egészsége?! Sikerült legyőznie az ellenségeit vagy azóta újabb támadások érték hazánkat?! Ha igen, akkor kék bogyó is, ha nem akkor csak a piros tabletta!

Ja! Kérem Önt, hogy ne vitatkozzon a szomszéd szobában lévő Napóleonnal, Ő biztosan nem akar hazánkra támadni - csak mondja!

2016. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!