Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar Kétfarkú Kutyapártról ( MKKP-ról )?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Annak ellenére hogy paródiapárt, még mindig a legjobb a kínálatból.
2016. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ügyesek, a négy-szín törvényes akciójuk nekem nagyon tetszett. Tudják hogy kerüljenek be a hírekbe a többi parlamenten kívüli párttal ellentétben.
2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én többnyire,jól szórakozok az ötleteiken.
2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nincs róluk véleményem. Amikor kétévente egyszer megemlítik őket, akkor jól derülök az éppen aktuális mutatványukon.
2016. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az összes párt egy szar,az MKKP legalább vicces,ha nyernének legalább olyan lenne mintha kabaréért adóznánk
2016. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Eddig elég viccesnek tartottam őket, de szerintem most nem kellene azt propagálniuk, hogy szavazzanak az emberek érvénytelenül a népszavazáson...
2016. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Kezdem úgy érezni,hogy ha elindulnak a 2018-as választásokon,akár be is kerülhetnek a parlamentbe.Igaz,hogy "viccpártról" van szó,de olykor úgy tűnik,hogy az összes magyar párt az.
2016. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmi jóra nem számítok tőlük.
2016. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!