Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Kétfarkú Kutyapárt,...

Magyar Kétfarkú Kutyapárt, ellenzitek vagy támogatjátok a plakátkampányukat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Támogatom. Bár lehetnének a szövegeik kevésbé bugyutábbak is.
2016. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
A szövegek paródiák. Ha bugyutának találod, nem őket minősíted, hanem akiket parodizálnak.
2016. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
hidegen hagy, sok beleszólása hál istennek nincs annak a bohócbrigádnak
2016. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Támogatom. Anyagilag is.
2016. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Amikor este megyek haza munkából feldobja az amúgy rossz kedvemet egy két plakát.


Egyedül egy plakáttal nem értettem egyet.

A szöveg a következő volt:


"Tudta?


Az emberek nem hülyék"


Dehogyisnem!

2016. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
5#: elég sanyarú életed lehet, ha a te kedvedet pár idióta plakát is fel tudja dobni
2016. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Ellenzem. Megértem, hogy nem értenek egyet Orbánnal és, hogy ők a magyar politika trolljai, de érvénytelen szavazatra buzdítani az embereket, szerintem súlyos felelőtlenség. Tudom, hogy Orbánnak a migráns-kérdés csak egy politikai haszonszerzés és rosszak a módszerei, de ha érvénytelen lesz a népszavazás, akkor az EU bármit megtehet velünk.
2016. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Ezt jól látod hatos.
2016. szept. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem zavarnak,sőt,inkább szórakoztatnak. Igaz,a "komoly" pártokon is csak röhögni tudok,de inkább kínomban.
2016. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%

# 7


Az EU nem egy harmadik személy, az EU-nak Magyarország is teljes jogú tagja. Mintha Nyíregyházán azzal kampányolnál, hogy jaj, Magyarország bármit megtehet velünk.


Az érvénytelen szavazatra buzdítás egy fokkal sem rosszabb, mint az igenre vagy a nemre buzdítás. És mindenképpen szimpatikusabb, hogy nem a saját adónk nyomnak tele mindent, hogy mivel szavazzunk.

2016. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!