Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona miért él álomvilágban a...

Vona miért él álomvilágban a 2018-as választási győzelmét víziónálva?

Figyelt kérdés

Én komolyan nem értem ezt az embert. Nem látja át, hogy 2018-ban erre semmi esélye? Utána már meg nem is lehet, ha valóban lemond, ahogy ígérte.

Kíváncsi leszek 2018-ban hány szavazót veszít el a Jobbik és hol áll meg a szavazatszámláló. Nem sok jót jósolok.



2016. szept. 23. 22:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt ígérte. Nos, én nem leszek passzív. Büntetni fogom a szavazatommal.
2016. szept. 24. 08:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Vona azt mondta, hogy lemond, ha nem nyerik meg a választást. Miért gondolod ebből következően, hogy 2022-ben nem ő lesz a Jobbik elnöke. Egy tisztújításon, ha jelölteti magát, ismét megválaszthatják.
2016. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondani hogy "Nem nyerünk" rossz PR. Azt mondani hogy "Vagy nyerünk, vagy XY-t csinálok, mert már tényleg közel vagyunk" meggyőz pár kétbites szavazót. Minden nagyobb párt ezt csinálja, szavazatoktól függetlenül. Talán az LMP kivétel, de őket körberöhögnék.



Egyébként már kb. 2006-2007 óta vártam hogy kibujjon a szög a zsákból. Mindig is gyanítottam hogy Vona nem tud értelmes, felnőtt emberekhez méltó módon részt venni a magyar politikában. Megpróbálta moderálni a Jobbikot, de mikor nemzetieskedés és "radikális hazafiaskodás" nélkül kell meggyőzni az embereket, hirtelen kukulás van. Mégiscsak igaz a sok szar amit a Jobbikra és Vonára dobáltak megalakulásuk óta: Ha elvesztik a radikális imázst, életképes programok, tervek hiányában 2020-ra elsüllyednek.


A Fidesznek köszönhetően lehet 2018-ra megoldódik a Jobbik kérdés. Sikeresen benyúlták a mélyen nemzeti vonalat, Vona meg ahhoz még elég okos hogy ne "Ki a nagyobb magyar" vonalon alapuló politikát folytasson az egyre csak szelídülő pártjával (a jobbos médiával ellentétben), úgyhogy el is vesztette versenyt.


Valahol örülök ennek, kiderült hogy a baloldal -annak ellenére hogy viccnek is rossz- még mindig életképesebb mint a jobb és annak szavazótábora. Attól féltem hogy vannak az országban értelmes, 80+ IQ-van rendelkező jobbosok, de szerencsére kiderült hogy a többségük vagy árpádsávosra és Horthy-ra felváltva matyizó habzószájú vadállat, vagy Fideszes birka.


Csak várjátok meg amíg kihal a baloldal párthű 50+-os "Ejj de jó volt a komenizmus" részlege, aztán lesz ne mulass! 2050-re akár egészséges társadalmunk is lehet, gondolkodásra képes szavazókkal.

2016. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mert valószínűleg látta a Titok című filmet,ezáltal ismeri a vonzás törvényét.
2016. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!