Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az állam miért támogatja...

Az állam miért támogatja milliárdokkal az elektromos autózást, ez kinek éri meg?

Figyelt kérdés
Az elektromos autózás is "urizálás", miközben például az egészségügy egyre nagyobb válságban van.

2016. okt. 22. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert mindannyiunk érdeke, hogy elektromos autók legyenek idővel.
2016. okt. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert ha megnézed, a világon a legnagyobb és legaljasabb biznisz az az olajipar. Ha elterjednének az elektromos autók, akkor ez az oligarchia és megannyi háborúra való ok megszűnne, többek közt az Iszlám Állam egyetlen komoly bevételforrása is köddé válna.


Itt most másodlagosak a környezetvédelmi okok, de hosszútávon semmiképpen nem elhanyagolhatóak.

2016. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
jelenleg "urizálás" 10-15 év mulva nem lesz az, 30-50 év mulva pedig más nem is lesz, elég elenyésző amit erre fordítunk, nem érzem, hogy az egészségügytől vesszük el, lenne mást nyírbálni (pl.:kormányzati kommunikáció..)
2016. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legböszmébb Feri ***** válasza:
25%
Mindenkit megillet a szólás teljes és korlátlan szabadsága, ennek ellenére én nagyon nem szeretem, ha mindenféle hülye olya dógokról böfög hülyeségeket, amelyekhez kimondottan hülye.
2016. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem nem érdeke mindannyiunknak hogy elektromos autók legyenek. Nekem biztos nem
2016. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Quatermain ***** válasza:
38%
Szerintem nem támogatja még elég jól, ameddig nyugaton megtudja venni az átlagember és többezer eurós támogatást kap, addig itt nincs nagyon miről beszélni. Jelenleg luxus igen, nálunk.
2016. okt. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

'Nem nem érdeke mindannyiunknak hogy elektromos autók legyenek. Nekem biztos nem'


Mi bajod az elektromos autókkal?

2016. okt. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy benzinkútja van. :D
2016. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Azért támogatja az elekromos autót, mert arra úgysem telik senkinek még támogatva sem.
2016. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Az a bajom az elektromos autókkal hogy én dízerészecske szűrő gyárban dolgozom és nem lenne munkám ha elektromos autókra állnának át az emberek.
2016. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!