Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki fogja megnyeri a 2018-as...

Ki fogja megnyeri a 2018-as országgyűlési választásokat?

Figyelt kérdés
Tényleg az érdekelne, hogy reálisan Ti miért és hogyan látjátok jelen állípotok alapján. Nem kell elrugaszkodni a valóságtól. Tényleg csak olyanok véleménye érdekel, akik objektívek és nincsenek egy párttól sem elvakulva.

2016. nov. 14. 13:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami "földindulás- szerű" változás nem történik, akkor a Fidesz. Sajnos, egyszerűen nincs komoly kihívója.
2016. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Nagy eséllyel a Fidesz, de a Jobbiknak is van egy csekély kis esélye, kivéve ha nem lépnek semmit. A többi párt szóra sem érdemes - talán az MKKP bejut a parlamentbe 5%-kal.
2016. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Fidesz sajnos...
2016. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz. Ettől csak akkor lehet másabb eredmény, ha a többi összes párt félreteszi az ellentéteket és összefog, különben nem lesz kormányváltás, az teljesen borítékolható.
2016. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
őszintén szólva én a jobbiknál nem látom azt a kis esélyt, amit Te látsz. mondom ezt úgy, hogy 2014-ig a jobbikra szavaztam, de én pl. már 2018-ban nem fogok. ez a vona féle, számomra már hiteltelenné vált politika nem támogatható. így én valószínűleg a kutyapártra szavazok
2016. nov. 14. 18:38
 16/21 anonim ***** válasza:
7%

"én valószínűleg a kutyapártra szavazok"


Megteheted, jogodban áll. De nem tudom észre vetted-e, hogy ez a kutyapárt már nem az a kutyapárt. Nem az a viccpárt, hanem ez már az egyik ballib törpepárt a sok közül. A népszavazási kampányukon már nyíltan politikai állást foglaltak a ballib mellett.


Ez a kutya nem kutya, hanem a trójai faló, az szdsz így próbálja magát visszacsempészni a parlamentbe. A másodvonalbéli politikusaikat, akik eddig nem szerepeltek a nyilvánosság előtt, ezért nem ismertjük őket név és arc szerint, azokat most beléptette a kutyapártba. Az összes hitgyülis ismerősöm már olyan buzgalommal posztolgatja a kutyapártos propagandát a facebookon, mint ahogy az szdsz-nek gyűjtötték anno a kopogtatócédulát. :)


Persze szavazhatsz felőlem ballib pártra is, semmi közöm hozzá, csak éppen nagyon furcsállom, hogy eddig Jobbik-szavazó voltál, most meg ballib leszel.

2016. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16. Ezt te állítod, én meg ismerem őket a kezdetektől fogva, személyesen és nem az éterből. Semmilyen liberális eszme nincs mögöttük, sosem volt....csak egyszerűen a civileket képviselik, pártszimpátiától függetlenül. Sok esetben fiatalok pingálják a járdát, akik önszántukból csatlakoztak az akciókhoz. A legtöbb passzivistájuk 16+ - 30 között van. Engem ilyen állejáratással nem veszel meg.
2016. nov. 15. 12:39
 18/21 anonim ***** válasza:

(nem a 16.os vok) nekem bejött a humoruk, nevetgéltem a plakátjaik előtt - de most nagyon elszomorított, hogy az elmúlt hónapokban összezavarni akarták az embereket. Az ugyanis nem vicc, hanem aljasság. Az összemosás, az elkenés, a szintalattira nivellálás "az egyenlőség " hazugságával az ördögi és antitradicionális, és a globális, minőség és érték nélküli biomasszát létrehozni kívánókra jellemző, amin persze ők uralkodnának, mint a kakas a szemétdombon.

Kár volt.

Az emberek ugyanis nem egyenlőek- ezt mindenki pontosan tudja, az egész lét hierarchikus felépítésű.


Kizárólag a jog előtt egyenlőek.

2016. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a FIDESZ. Persze elképzelni bármit lehet: Ha mégis más lesz, mindenki boritékolhatja, azt a nép megbánja.
2016. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8%

REÁLISAN:

A dk-ra möszöpöre majd az szavaz aki szereti ha becsapják és/vagy szeretné újra hallani az internacionálét: "ez a harc lesz a végső..." no meg hát megint "elkúrtuk" Másokról nem írok, nem rég volt, hogy X "úr" ellene mondott saját magának. Tehát REÁLISAN: (akár sajnos, akár nem) marad a FIDESZ.

2016. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!