Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Erősödnek a belső ellentétek...

Erősödnek a belső ellentétek a Jobbikban?

Figyelt kérdés

Korábban is sejtettük, hogy a Parlamentbe jutás nem tesz jót egy szélsőséges pártnak...


[link]


2010. ápr. 28. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
legalább nem valami bówli blogról linkelnél... én is tudok ilyet írni akármelyik pártról
2010. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyfajta Vona - Morvai ellentét megfigyelhető volt már eddig(Vona több interjúban elvetette Morvai Hisztina ötletét), illetve az ÖSSZES alapító tag kilépett már.
2010. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a cikk nem tanúskodik belső ellentétekről. Elég komolytalannak tartom. Ettől függetlenül lehtnek nézeteltérések párton belül, ami egy természetes jelenség. Nem gondolom, hogy erősödnének az ellentétek.
2010. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jaaaj xDDD
2010. ápr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"te antíszemita"



.... utálom iszraelt és akkor mi van?:O....

2010. ápr. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Hajrá Jobbik!
2010. ápr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kár h a fele sem igaz ennek a blognak :)


Jah és megfogalmaznád, mitől szélsőséges párt a Jobbik? Ne fáradj, úgyse tudod, nem egy embert kérdeztem már meg erről, de csak olyan hülyeségeket, hazugságokat tudott szajkózni, amiket még ő maga is elhitt.


Pl. ismerősöm 100%-ban meg van arról győződve hogy Vona MSZP-s volt. De azt már nem tudja megmondani honnan szedte az ötletet. Bár ő nem is internetezik semmit, szóval meg is értem hogy csak az jut el róla a politikáról, amit a sarki kocsmában összeplektyálnak neki.


Gondolom te is hasonló lehetsz :))

2010. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A beleimben erősödés volt megfigyelhető az utóbbi fél órában és most, hogy szaftosan-recsegősen kitoltam egy 3 kilós barna darabot két felvonásban anélkül, hogy bent szakadt volna (mert az ugye kellemetlen, utána erőlködni kell meg minden, szóval...), már egészen jól érzem magam. Nekem csak ilyen erősödési problémáim vannak ;).
2010. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szélsőséges hanem RADIKÁLIS!


2. ne ilyen sutyó mezei blodról linkelj mert ennek nincs tényértéke


3. Kamu

2010. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!