Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért válaszol a kancelláriami...

Miért válaszol a kancelláriaminiszter az ostoba, szakmailag indokolatlan és provokatív kérdésekre is a kormányinfón?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy néztem a kormányinfót és ha bemennénk egy kisegítő iskolába ott értelmesebb kérdéseket fogalmaznának meg látatlanba mint amiket a riporterek feltettek. Tisztelet a kivételnek. Csak azért mert kérdezhet, miért érzi kényszerét egy két ember a kérdezésnek, akkor is ha hülyeséget, egyenesági baromságot kérdez?

#Lázár János #kancelláriaminiszter
2016. nov. 17. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól a demokrácia. Mindenkinek joga van kérdezni és megkérdőjelezni. Ha valaki hülyeséget kérdez, az őt minősíti, de ettől még joga van ahhoz, hogy választ kapjon.
2016. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Tudnál példát is mondani?


Amúgy a közszereplőknek az a minimum, hogy válaszolnak minden kérdésre, elvégre mi tartjuk el őket.

2016. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is nézem időnként a kormányinfót, a kancelláriaminiszter mindig válaszol. Az ostoba kérdésre is. A provokatívra is. Legfeljebb a kérdezőnek nem tetszik a válasz. Pl. az ATV-sek el is maradnak egy ideje a kormányinfóról, mert úgy érezték, hülyének vannak nézve. Sajnálom, hogy nem tudok erről konkrétabbat, megnéztem volna, hogyan nézik hülyének az ATV-seket.
2016. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok önmarcangoló, ezért nem olvasom az általam megvetett magyar kormány irományait.

Egyben azonban biztos vagyok. Ez a g. civezette kormány alapvetően nem megválaszol kérdéseket, ami a dolga lenne, hanem mellébeszél.

2016. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem konkrét kérdésekre és ideológiai kötődésekre gondolok, hanem arra, hogy vajon tényleg miért nem értelmes és aktuális kérdéseket tesznek fel? Vannak dörzsölt régi motorosok nyilván akik tudják mikor mit kell kérdezni, ez látszik és helyes. De azokról beszélek akik hebegnek habognak már csak hogy nem remeg a hangjuk is, kapnak egy választ és tovább értetlenkednek a semmire se vezető kérdésekkel. Tehát maga a kérdés is olyan, hogy ha ezt leírja egy újságban és vagy blogon, az a kutyát nem fogja érdekelni annyira semmi. Lázár Jánosnak szerintem acélból vannak az idegei, ha én lennék a helyébe biztosan elküldeném a picsäba aki még ahhoz is dilettáns, hogy értelmesen kérdezzen ha már egy egész ország élőben őt nézi.
2016. nov. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!