Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A felcsúti kisvasút luxus...

A felcsúti kisvasút luxus kocsijára miért azt a gagyi otthoni klíma kültérit szerelték fel és miért nem olyan szép lapos komplett légkondi blokkot amit a buszok és teherautók tetejére, utólag szerelnek fel?

Figyelt kérdés
Annyira kirívó látvány, hogy gyönyörűen -tényleg gyönyörűen!- meg van csinálva az egész, és senkinek nem szúrt szemet, hogy ennyire el van csúfítva az egész azzal, hogy háztartási, otthoni használatra szánt ormótlan légkondi kültéri van a végére felszerelve. Amikor megláttam azt hittem, hogy ez csak valami fotó montázs, valami rossz vicc. Aztán kiderült, hogy ez halálosan komoly dolog. Pedig olyan szép, lapos, a tetőre felszerelhető, észrevehetetlen légkondi megoldások vannak, amiket utólagos beszerelésre terveztek. Ehhez képest ez szó szerint gány munka, nem is értem, hogy aki kitalálta, hogy nem zavarták el a szakma közeléből, hogy ilyen eszébe ne jusson? Pártoktól függetlenül, tényleg szakmai alapon mondom, azt nagyon le kellene cserélni mert ezzel csak magunkat égetjük, ha máshol műszaki emberek meglátják, ez tényleg gagyi munka pedig az összkép nem volna rossz!

#klíma #luxus #vonat #csúnya #kisvasút #vasút #Felcsút #szakmailag kritikán aluli #szakmaiatlan #torzítja az összképet
2016. nov. 22. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert kiválóan jellemzi az egész magyar valóságot.
2016. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igénytelen.


Az a vasúti kocsi eléggé öreg,lehet a teteje nem bírta volna el a rendes klímát.

2016. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mert a havernak csak otthoni klímás cége van, nem járműklímás.
2016. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azok a nagy lapos teherautó klímák direkt utólagos beszerelésre vannak kitalálva (webasto akár 10 kW-ig !!) és ezek pehely könnyűek. Tettek volna fel belőle 4-et a kocsi tetejére soha senki meg se látja olyan lapos és nyilván zajtalanabb is mint ez az óriási otromba gagyiság. Anno ment a neten a vicces kontár képek között egy amikor egy ikarus busz hátuljára lakás klíma kültérit tettek fel. Amikor megláttam, hogy az egyébként gyönyörű felcsúti kisvasút kocsira amit szépen megcsináltak, feltoltak egy ilyet, tényleg azt hittem montázs a kép csak a hecc kedvéért. De nem akartam elhinni, hogy tényleg ennyire nem volt szakember, aki azt merte volna mondani, hogy "gyerekek ne járassuk már le magunkat ezt nem engedem!" Mert kínálat az van, rendes megoldásokra, gyönyörű lett volna. És árba se több mint ez a batár gagyiság!
2016. nov. 22. 12:34
 5/9 A kérdező kommentje:
De a SÜTRAK is gyárt ilyesmit ezer félét ...
2016. nov. 22. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor megláttam, hogy az egyébként gyönyörű felcsúti kisvasút kocsira..."


Nagyon jól csinálod, csak nem kellene a sok becsmérlő maszlag mellé.

2016. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem ideológiai hanem műszaki szempontból néznéd csak mint én, akkor igenis kijelenthető, hogy az összkép nem lett csúnya, sőt! Csak ez a klíma, annyira gáz a szememnek, mert eltakarja a gömbölyű áramvonalas kocsi végét ami szintén szép!
2016. nov. 22. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt az áramvonalas mindenségit neki:

[link]

2016. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így többet lehetett lopni.
2016. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!