Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Politikusként szerintetek ti...

Politikusként szerintetek ti ellen tudnátok állni a kísértésnek, hogy előnyben részesítsétek a barátokat, rokonokat, ismerősöket, támogatókat az ellenfeleitekkel szemben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Teljesen természetes, hogy a barátaimat, ismerőseimet, rokonaimat részesítem előnyben vadidegenekkel szemben, főleg ellenfeleimmel szemben.
2016. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. De azt nem tudom elképzelni, hogy egy építőmérnök rokonomra bízzam mondjuk az állatkert irányítását. Ő építsen házakat, az állatkertet pedig igazgassa egy olyan, aki ahhoz ért.
2016. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes dolog. Abban biztos vagyok, hogy a barátaim, nem hoznának olyan helyzetbe, hogy ez kiderüljön. Többek között, ezért a barátaim. Családtagokkal, hasonló a helyzet, távolabbi rokonok esetében pedig, igen, ellen tudnék állni. Persze, mivel eszemben sincs politikusnak menni, soha nem fog kiderülni, hogy mennyire változnék meg. Feltételezem, hogy sok politikus volt "normális ember", mielőtt politikus lett.
2016. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én magamat részesíteném előnyben és minden mást leszarnék.
2016. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen


a politikus elméletben arra esküszik hogy az ország javát akarja csak sok politikus saját magát tekinti az országnak

pl: Brüsszel bírálta orbánt, fel is szólalt majd kijelentette hogy megvédte a Magyarokat, Brüsszel nem a Magyarokat bírálta hanem orbánt


"elégedett" vagyok az életemmel,(van hol laknom és minden nap jut 1X kaja az asztalra még akkor is ha csak krumlistészta, igaz! ezért 2 állást kell elvállalnom) amivel nem azt nem lehet pénzért megvenni, túl sok rabló volt már a nyakunkon jelenleg is, nekem ezek elrettentő, elborzasztó példák


lehet hogy eltévednék és korrupció közeli helyzetbe kerülnék de van annyi gerincem hogy bevallanám és vállalnám a felelősséget

Kezdésnek szerintem levinném minimálbérre a politika pályák bérezését mert 1 millás fizetéssel könnyű magyarázni hogy az ország jobban teljesít


szerénység, kicsit juthatna a politikusokba is

2016. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!