Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan közületek, aki az...

Van olyan közületek, aki az SZDSZ-re szavazott volna, ha lehetett volna? Mire szavaztatok az SZDSZ helyett, amikor láttátok, hogy nem lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
nem,nincs
2010. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát elég szégyen ha van ilyen. Amúgy ha nem tudnád, most az LMP az SZDSZ 2. Ugyanazt csinálják: egy divatos gondolat mögé bújtatott nép- és nemzetellenes bomlasztó politika. Egyik álliberális volt, a másik álzöld. Egyre megy.
2010. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Remélem, van. Sokkal jobb a vegytiszta internácizmus, mint az LMP, vagy az MDF mögé bújt eszmerendszer, ami első ránézésre még szimpatikus is lehet. (Közhely, hogy ilyen esetben meg kell nézni másodszor is. És akkor látszik, hogy kik, milyen érdekcsoportok is állnak mögötte.) Azért sokkal jobb, mert kevesebb embert tud megvezetni, jobban látható. ( [link] )
2010. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig csipáztam az SZDSZ-t, most a FIDESZ-re szavaztam, majd megtudjátok miért... és most eu szinten gondolkodom...
2010. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Mindegy kire szavaztok csak ne arra a rohatt fideszre. Az teljesen tönkreteszi az országot és elad minket rabszolgának.
2010. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

12:57

Hát te hülye vagy...

2010. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!