Amennyiben tovább tolódna az autokrácia felé a magyar kormány milyen intézkedéseket tennétek ellenük?
A. békés felvonulás a kormány lemondatására
B. erőszakos tüntetések a kormány önkényuralmának megdöntése érdekében, polgári engedetlenség
C. Puccskísérlet - valamilyen akcióterv kidolgozásával erőszakosan átvenni a kormányzást, a tek és a titkosszolgálatok kijátszása
D. aláírások gyűjtése és követelések új választások kiírásáról (ez csak a parlament feloszlatása utána lehetséges ha az áder jancsi úgy dönt vagy a kormány lemond)




válasza:



válasza:Nem teszek semmit. Nekem a demokrácia sem jött be.
Annyira legalábbis nem hogy még egyszer küzdjek érte, egyszer ugyanis már küzdöttem érte, nem keveset. Kár volt.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:"Tegyük fel korlátozzák a szabad mozgást és a kormány szükségállapotot hirdet. A netet lekapcsolják, teljes hírzárlat stb."
A határon akkor is át lehet menni, kisfiam.
Ezt a Kádár-rendszerben is megcsinálták a jugókon keresztül.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Pl lehet valaki egyszerre külügy és pénzügy miniszter vagy ilyet kizár az alkotmány?
Nem vagyok egy párt kedvelő, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Környezetemben mindenki ezt mondja.??
A keleti nyitás jegyében, igazán lehetne, nyilván azokat az üzemeket, amelyek az Északkelet-Magyarországi régióban hátrányos településeket tartottak életben, és nem voltak veszteségesek csak a kevés haszon miatt zárták be, de hiszen haszon az is ha közben több ezer...
Eddig én azt hittem hogy az országülés vitatja majd hozza meg a döntést a törvényalkotásban.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




