Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi esélye van a Jobbiknak...

Mennyi esélye van a Jobbiknak 2018-ra? Nő vagy csökken a szavazói támogatottság? Milyen korosztályban népszerű?

Figyelt kérdés

a) Mennyi esélye van a Jobbiknak 2018-ra ?

b) Nő vagy csökken a szavazói támogatottsága?

c) Milyen korosztályban népszerű ?



2016. dec. 28. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%

100%

Nő.

Mindegyikben.

2016. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm a hihetetlenül gyors válaszát .

Mostanában YouTube-on népszerű ez az elsőzés de ahogy látom itt is .


Nem azt mondom hogy elitélem magát a választ de , kérem érvelje meg miért 100% és ehhez hasonlók .


Köszönöm.

2016. dec. 28. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

a) Nem sok. A Jobbik a maga huszon-valahány százalékával még koalícióban se lenne képes komoly befolyást szerezni.

b) A Jobbik már elérte a támogatottsága csúcsát, ennél már csak kevesebb szavazója lesz. Hogy miért....

c)... mert a legtöbb Jobbik szimpatizáns a 40 év alattiak körében van, akik annak ellenére, hogy támogatják a Jobbikot, nem MO-n képzelik el a jövőjüket, legalábbis nem szándékoznak itthon megöregedni. Mivel a fiatalok aránya egyre inkább csökken a magyar társadalomban, így ezzel egyenesen arányosan csökken a Jobbik szimpatizánsok száma is, szóval hacsak valaki haza nem rángatja azt a több százezer, külföldre vándorolt fiatalt, akkor a Jobbik továbbra is stagnálni fog.


2018 a Fideszé, ennyi. Nem mintha ez jó dolog lenne, de egyszerűen a számok velük vannak. Van egy több, mint 3 milliós szavazóbázisuk, ami a voksolni képes társadalom csaknem fele. Ez ellen egyetlen dolgot lehet csak tenni: várni. Meg kell várni, hogy a mostani nyugdíjas generáció kihalljon, persze ez a kaszt mindig újratermelődik, de azok, akik még a 2010-es években aktív dolgozók voltak emlékezni fognak arra, hogy milyen is volt a Fidesz alatt az élet és kétszer is meggondolják kire szavazzanak, bár az ilyen emberek jobbára apolitikusak lesznek, mintsem pártot váltsanak, de ez is valami.

2016. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert más esélyes nincsen, tehát nagyon nehéz lenne veszíteniük.
2016. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

A második helyért küzdhetnek,de szerintem lesz baloldali összefogás akkor csak harmadikok lesznek.10-15% kapnak listán,egyéniben meg nem nyer senki közülük.

Csökken a támogatottságuk a cukiság kampány óta.

Elsősorban a tanulatlan vidéki réteg szavaz rájuk,ők munka nélkül a Jobbiktól várják a csodát vagy azt hogy nyolc osztállyal is mérnöki fizetéseket kapnak majd.

2016. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz alatt is nyóc osztállyal kapom a mérnöki fizetés dupláját, igazából nem boldogítana ha tovább emelnék, ezt se tudom elkőteni.
2016. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem fognak jobb eredményt elérni, mint 2014-ben. A szavazói támogatottsága, amennyire tudom, nem nő, inkább csökken, vagy stagnál. Inkább a fiatalok, között vannak a szavazóik, esetleg még a középkorúak között. Anyugdíjasok között, elenyésző a támogatottságuk.
2016. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

0%


Csökken mer a Fidesz elkezd majd újra menkültezni 18-ban.


Az én tapasztalataim szerint azokéban akinek még értségije se sincs. Ez a fiatok körében csak kamu 21 évesen szavaztam először. 2010-ben majd 14-ben sose a jobbikra.

2016. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De te, csak egy fiatal vagy, nem? Senki nem állította, hogy minden fiatal rájuk szavaz.
2016. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Semmi esélyük.

A vidéki radikálisok támogatták, amíg el nem kezdtek liberális vonalra törni.

Mivel a radikálisokat elvesztették és mivel ez több, mint amit nyertek, így csökkeni fog

2016. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!