Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egyetemista fiatalként mivel...

Egyetemista fiatalként mivel jár az, ha belépek egy párt ifjúsági szervezetébe? Hogyan tudnám így segíteni a pártot? Milyen a közösség? 20F

Figyelt kérdés

A Fidelitas-ba lépnék be, esetleg a Fidesz-be is, hogyan lehetne kivenni a részem egy ilyen szervezetben a munkából, milyen programok vannak, milyen a közösség?


Persze, a honlapot meg tudom nézni, de inkább személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi, van itt esetleg olyan, aki megosztaná a tapasztalatait?

Akik Societas, Jobbik IT, vagy hasonló tagok, őket is kérdezem, hogy írják le a tapasztalatukat.

De a fröcsögő, fideszbirkázó, egybites MSZP és DK fanokra nem vagyok kíváncsi, ez nem kamukérdés egyáltalán.


2017. jan. 15. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ezzel semmi gond, csak valaki fejbe fog rúgni, ha szerencsénk van.
2017. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Majd kirakunk a falon túlra, hogy egyenek meg a titánok.
2017. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Donald J. Trump ***** válasza:
Van egy kör, akik már régóta ott vannak - na ők fognak téged mindenféle pártmunkába befogni, hogy menj a nyugdíjasokkal kérdőívet kitöltetni, szórólapozz, telemarketingelj, stb. Fizut kaphatsz érte, de a csoporttársaidnak ne nagyon dicsekedj vele. Azt, hogy bármibe is beleszólásod lesz, csak mert belépsz, felejtsd el.
2017. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az első 3 válasz használhatatlan....

Itt nem fogok vitázni, ha valaki nagyon akar, írjon privit.


4-es: Ezt én is gondoltam, hogy nem én mondom majd meg merre van előre, pont ilyesmikre gondoltam.

Nem tudom, hogy tényleg jár-e érte pénz, vagy csak az ellenzéki média és pártok terjesztik ezt.

Illetve szívesen állnék ilyen fideszes mobil standnál, mint amik szoktak lenni a piac környékén, megállókban, hogy beszélgessek az emberekkel, gyűjtsek aláírást, biztos jönne mindenféle indulatos ellenzéki kötekedni, vitázni, én ezt élvezném :D

2017. jan. 15. 19:09
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen normális hozzászólást írtam, erre törölték, tombol a demokrácia..:)
2017. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért jó az neked ha nevenincs csicska vagy ingyen?
2017. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

"ez nem kamukérdés egyáltalán."


Itt kezdődnek akkor a problémák...


De én is csak egy "egybites" balos szavazó vagyok szerinted...

2017. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azért, mert több tízezer fideszes aktivista dolgozik azért minden választás előtt, hogy a párt ilyen eredményt érjen el. Persze, a 444 lehozhatja, hogy egyik sem fideszes, csak pénzért csinálják, de mégis ez a legnépszerűbb párt az országban, nem véletlenül. Nem értem, miért gondolják egyesek, hogy pont a győztes párt az, ami mögött nem állnak olyan emberek, akik őszintén támogatják.


Az én politikai nézeteimet a Fidesz képviseli, ezért szeretnék tenni, hogy 2018-ban megint csak az dőljön el, hogy lesz-e 2/3, vagy nem lesz, mert azon kívül, hogy csak a Fidesz képviseli azokat a mérsékelten nacionalista értékeket, melyek nekem szimpatikusak, úgy látom, hogy egyedül ez a párt képes Magyarországon stabil kormányzásra, és addig örüljünk, amíg a Jobbik/MSZP/DK/LMP nem kerül a kormányrúd közelébe, akkor lesznek itt nagy gondok.

2017. jan. 15. 19:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

# 8/8 Időpont ma 19:45


"Nem értem, miért gondolják egyesek, hogy pont a győztes párt az, ami mögött nem állnak olyan emberek, akik őszintén támogatják."


Mert ez a jobbik verzió, hogy fizetnek a barmoknak. Ha maguktól hülyék, az csúnyább képet fest az ország jövőjére nézve.


Az meg viccnek is rossz, hogy a fidesz mérsékelten nacionalista lenne.

2017. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a te nézeteid a mutyik elfogadása, a gyűlöletkeltés, az emberek hülyének nézése, haverok helyzetbehozása? Így lehetne jellemezni?
2017. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!