Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti mennyire tartjátok hitelesn...

Ti mennyire tartjátok hitelesnek Vona Gábort, és a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Én erősen szimpatizálok/szimpatizáltam a párttal de mostanra kicsit megingott a bizalom...

Ugye Vona Gábor és a párt elég sokszor hangoztatta, hogy őket nem a hatalom érdekli, mégis kijelentette: Ha nem nyer a Jobbik 2018-ban lemond...ez így kicsit fura nekem!

Azt is kijelentette: Ha kiderülne, hogy zsidó vagyok,lemondanék...most pedig itt volt az a Hanuka alkalmából tett üdvözlő levél...

Teljesen elfordult a radikálisoktól, a magyar gárdától...értem én,hogy a radikalizmussal csak 10-15%-ot lehet elérni, de lehet ezt már késő most felismerni.

Ami pedig az egyik legfurább dolog a számomra...Korábban a Jobbik "kamaszkorban" volt...ez lett volna a radikalizmus, de evidens, hogy egy kamaszkorban lévő párt kénytelen lett volna Magyarország kormányzására, ezzel pedig kicsit azokat köpte szembe, akik korábban a Jobbikra szavaztak...

Valamint: Szerintem a Jobbikban nincsenek igazi szakember..Z.Kárpát Dániel foglalkozik a devizahitelesekkel, de úgy tudom semmi ilyen képesítése sincs...ahogy nincs a pártban, egészségügyi szakember sem...Lukács László a "szakember" de neki sem ez a képesítése...és sok embernek így hiteltelen az egész...



2017. jan. 25. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egyáltalán nem az, egyszer kiposztol egy évvel korábbi videót, amin arról beszél a közgyűlésen, hogy mikor lesz valaki, aki a kijön a lövészárokból és nem támadják őket folyton, erre jött Medgyessy a nyilatkozat, rá két nappal a Jobbik teljesen elutasít bármilyen együttműködést.

Most akkor mi van???

2017. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ezen se mit csodálkozni, az összes eddigi párt is ugyanígy változtatgatta az álláspontját, rendszeresen, időről időre, és mégse lettek hiteltelenek az emberek szemében.
2017. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ott a népszavazás...nem jobb lett volna megszavazni, és legalább a kvótákat kizártuk volna?...így nincs semmilyen védelem
2017. jan. 25. 23:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazi hazafinak tartja magát a párt...aki mindenáron megvédené a hazáját...ebben az esetben, ha én tényleg meg akarom védeni az országot, akkor legalább a kötelező betelepítésekről szóló alaptörvény módosítást megszavazom, és utána ütöm ezerrel a letelepedési-kötvény bizniszt...legalább van valami védelmünk, nem az,hogy inkább akkor semmi ne legyen...
2017. jan. 25. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
#6: Na de, ha így nézed, akkor a Fidesz sem akarja megvédeni az országot. Fontosabb volt nekik a kötvény- "biznisz". Aminek köszönhetően mellesleg, lett pártízezer migránsunk.
2017. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát hogyne, lenne hiteles hisz egyszer gárda mellénybe teszi le a parlamenti esküt, másszor a meg a zsidókat üdvözli hanuka alkalmából. Ez tök normális.
2017. jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
A Jobbik a leghitelesebb párt Magyarországon. Nézzük csak meg a Fideszt, amelyik liberális pártból lett nemzeti-keresztény, vagy az MSZP-t, amelyik az állampárt jogutódjaként a legnagyobb rendszerváltó pártnak hívja magát. Vona helyett viszont szívesebben látnám a párt élén Toroczkait.
2017. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Mióta becukisodott semennyire nem hiteles. Köpönyegforgató mint a Fidesz. 2007-2010 között úgy gondolta, hogy a gardamellényes, keménykedős, harcias, radikális, cigányozós profilra van igény, most úgy látja inkabb cukinak kell lenni, tehát nincsen valódi arculatuk.
2017. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Fogalmam sincs hogy miért törölték a válaszom, szerintem nincs benne semmilyen kifogásolható dolog, ezért leírom újra.


Nálam azzal ásta el magát végleg Vona, hogy a bevándorlópárti bal oldal mellé állt.

2017. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Nos az alapításkori irányelveket rég elhagyta, eladta vonabácsi...minden addigi elvnek htat fordított, szóval egy hiteltelen köpönyegforgató hazug politikusnak tartom, aki szintén átverte a szavazóit ..és csak a szavazatok mennyisége volt a cél, nem az elvhűség.....nos ennyit. remélem 2018-ban leváltják, akkor majd meggondolom.........addig, amíg ő a pártelnök, tőlem több szavazatot nem kap....
2017. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!