Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Nemzeti konzultáció-ra...

A Nemzeti konzultáció-ra valahogy fel kell iratkozni, hogy megkapjam a levelet? Mert tavaly nem kaptam a bevándorlásosat.

Figyelt kérdés

#nemzetiKonzultacio
2017. márc. 29. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a címedet, elküldöm amit kapok!
2017. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Kellemes lehet annak az élete, akinek ez a legnagyobb problémája. Irigyellek.
2017. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Átérzem fájdalmadat és csalódottságodat.
2017. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem tetszik nekem, mert így nem fejthetem ki a véleményemet. Olyan, mintha megvonták volna a szavazati jogomat.
2017. ápr. 2. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, egyáltalán nem olyan, hiszen egy ilyen "nemzeti konzultációból", azt "hoznak ki", amit akarnak, nincs semmiféle kontroll:
2017. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Már úgy értem, hogy a kormány azt hazudik az "eredményét" illetően, amit akar. Ugyanez a helyzet a Jobbik "valódi nemzeti konzultációjával", csak azt meg A Jobbik kommunikálja úgy, ahogy akarja:
2017. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 jam007 ***** válasza:

1 Akarjuk e a letelepedési kötvénnyel betelepített 3500 migránst?

2 Akarjuk e a keleti nyitást és paks 2 blokkot.

3 Stadionokat és kisvasutat akarunk e vagy kórházakat?

4 Akarjuk e hogy kastélyainkat, földjeinket, átjátsszák strómanjaiknak.

5 Akarjuk e hogy az uniós pénzeket túlárazott projekteken keresztül a saját gazdagodásukra használják?

Ha nem ilyen kérdések lesznek a levelüket a wc-n fogom kitölteni a hátsómmal.

2017. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, hogy hülye kérdések. De nekem az a bajom, hogy csak a retardáltak töltik ki, így tökre olyan jön ki, ami az emberek többségének véleményével ellentétes. A Fidesz meg majd ezekre fog mutogatni, amikor tovább rombolja az EU-t.


Ezért is szeretnék most véleményt nyilvánítani, hogy ****ság, amit mondanak.

2017. ápr. 3. 21:00
 9/10 anonim válasza:
Kérdező!Ne legyen félreértés:senki le sem szarja a véleményedet!Csak egy szám kell a kormánynak amit lehet lobogtatni Brüsszelnek,hogy nolám a magyarok akarata itt van a kezemben,ÁLLÍTSUK MEG BRÜSSZELT!
2017. ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ki lehet tölteni online. Én még egyet sem kaptam eddig az elmúlt nyolc évben. Biztos nem vagyok a nemzet része, ez megnyugtató, legalább így már nem lehetek nemzetáruló. De még lehetek bérenc, liberális bujtogató (ezt egyes portálok tényleg sértésnek szánják, ötven éve is pont ezt mondták az "imperialista disznókra"...).
2017. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!