Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nektek mennyire jönne be egy...

Nektek mennyire jönne be egy ilyen kampányfogás egy párttól? Ha egy párt szervezne egy ilyen eseményt kampányidőszakban, szimpatizálnátok vele?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogyha alapítanék egy pártot, hogyan érhetném el, hogy népszerű legyen és rám szavazzanak.


Arra gondoltam, hogy megszervezném az alábbi eseményt:


Beterelnék tízezer ökröt, disznót, ludat, csirkét, és fürjet a Kossuth-térre és egy hatalmas ökörsütést rendeznék. Az ökörben disznó lenne, a disznóban lúd, a lúdban csirke, a csirkében fürj, a fürjben fürjtojás.


Tartálykocsik is lennének tele sörrel és egyéb italokkal.


Bárki jöhetne és korlátlan ingyenes fogyasztás lenne, a kaják mellett zene is szólna és rúdtáncos lányok is szórakoztatnák a vendégeket.


A tér egy félreesőbb részén egy nagy sátor lenne felállítva, ebben prostituáltak lennének, akiknek szolgáltatásait szintén korlátlanul és ingyenesen igénybe lehet venni.



2017. ápr. 7. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te el agy tévedve...

Ne politikusnak akarj menni,hanem stricinek,és máris meg van oldva a probléma...

2017. ápr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én személy szerint nem kampányra szavazok, szóval engem gyakorlatilag hidegen hagyna.
2017. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: Szerintem rokon "szakmák".
2017. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Semennyire. Ez már végképp az emberek hülyének nézése lenne.
2017. ápr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ~GekkóNiki~ válasza:

Höh... Mivan? :'D

"rúdtáncos lányok is szótakoztatnák a vendégeket."

Hát a párkapcsolatban élő férfiakat, meleg férfiakat és hetero nőket ez marhára szórakoztatná, igen. :)

2017. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!