Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok ehhez a beteg...

Mit szóltok ehhez a beteg dologhoz?

Figyelt kérdés

Az alábbi weblap tartalmilag mesterien ki van dolgozva (sajnos), ami azt jelzi, hogy a készítő komolyan gondolja minden szavát:

[link]


Ahogy átnéztem, egyszerre ijedtem meg és lettem dühös, hogy ilyenek szabadon mászkálhatnak. Mi a véleményed róla?


2010. máj. 15. 13:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

[link]



tessék én ezen vagyok felháborodva

2010. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:33


Na igen, Őfelsége, Molnár Árpi, meg Németh Sanya mind elmebetegek :D:D

2010. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
Igazából ezt olvasgatva jöttem rá arra, hogy nagyon okosan teszem, ha lelépek ebből az országból. Az, hogy a nagy többség szerint a kérdező a hülye, és nem ez a bohóc nagyon beteg társadalomra utal.
2010. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Bzzzzmg dehogyis van Nagy-Magyarországgal bajom, ezt ruhadtul félreértettétek. Egyetlen egy normális tartalom van az általam linkelt oldalon, az pedig A Térkép. De az a teljes tartalom 0,01% -a.

Én azért tettem fel a kérdést, mert Levente qrvára el van tévedve. Királyi udvar? Parancsok? Őfelsége? Miaf@sz?


Amúgy nem bizonygatom, hogy hova tartozom meg milyen elveket vallok, legyen elég, hogy a Jobbikra szavaztam.

Ha nem hiszitek el, akkor úgyis mindegy, oszthatjátok egymásnak az észt :D

2010. máj. 15. 13:36
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
35-ös kolléga, kit már hónapok óta látlak itt, nem tudod mitől fosztanád meg magad :D:D Melyik országban látsz ennyi idiótát, bikicsunájt, Matisz nagypapát? :D:D Honvágyad lesz :DDDDD
2010. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugi. Sok a retardált itt! :DDDD Szebb jövőt!
2010. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jól meglennék ezek nélkül a harmincas évekből szabadult hülyék nélkül is:) Tegnap pl azt írták a nagyeszűek, hogy kit érdekel az euro árfolyama, mert úgy is nemsokára megszűnik, nem számít, hogy 316-ról visszament jelentősen. Bezzeg Vona gárdistamellénye, az eredmény. Én nem szándékozok a (székely)himnuszt énekelve éhendögleni.
2010. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Igen, ez beteg, a site létrehozójának nem sok realitása van. Aki a Nagy-Magyarországban hisz (mint területben, nem mint a magyar összetartás szimbólumában) annak sem.
2010. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
*realitás-érzéke
2010. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Srác szépen kidolgozta a honlapot. Biztos ráért.
2010. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!