Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen céllal hozták létre a...

Milyen céllal hozták létre a Magyar Gárdát? Mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

sokáig éljen a magyar gárda


szebb jövőt

2010. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

magyar gárda olyat adott amit eddig nem sokan



hitet kitartást erőt

2010. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Hát démonokat akarnak idézni, akik az őshitler segítségével végrehajthatják alantas tervüket és megsemmisíthetik a Mennyei Parancsnokok által vezetett, kiválasztott zsidó népet, akik egyébként elhozhatnák az emberiségnek az örök béke és szeretet korát!


Te nem nézel TV-t?! Szánalmas, hogy vannak még ma is ilyen tudatlan emberek...

2010. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 doboszoli ***** válasza:
35%

"..a Gárdát az MSZP tiltotta be.."

Ez igaz, bár szerintem ez csak másodlagos volt, annak érdekében, hogy a Jobbikot ellehetetlenítse, semmiképpen nem akarta(ák) a Parlamentben látni. Nem ám azért, mert féltették a nemzetközi megítélésünket, hanem azért, mert féltek a kiboruló bilitől.

Vagy rosszul gondolom?

Z.

2010. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
Rosszul.
2010. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 doboszoli ***** válasza:

Esetleg kifejtenéd bővebben? Én meghajolok az ÉSZÉRVEK előtt.

Z.

2010. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
07:44 nagyon vicces gyerek vagy te. képzeld senki sem tökéletes, és még nem olvastam a gárdistákról, de szerettem volna tudni, ezért kérdeztem! mert ez a honlap erre való, ha nem tudsz normális választ adni máshol üsd az időd. Köszi a válaszokat!
2010. máj. 21. 19:27
 18/18 anonim válasza:
A Magyar Gárda azon természetes emberi igények miatt jött létre, hogy egy nemzetnek legyen lehetősége az önvédelemre. Jelenleg nincs hadseregünk, egy átlag fiatalnak fogalma sincs mit jelent Magyarnak lenni. Semmit nem érez a hazaszeretet szó hallatán. Nem tudja mit jelent áldozatot hozni a nemzet megmaradása érdekében. Az ilyenek csak emósok meg drogosok. Nem kell szlovákokat vagy cigányokat gyilkolászni. Éppen elég Magyart vernek meg ők napról-napra. Az a nemzet aki önként adja fel az önvédelmét, öngyilkosságot követ el. Ha nem állítunk fel sorozásos vagy önkéntes alapon Magyar Nemzeti hadsereget, két nemzedéken belül eltűnnek a Magyar ajkú népek a világ összes országából. Aki ezt nem érti meg, súlyos hiányosságokkal küszködik Magyarságtudata terén. Sürgősen nézzen utána a világháborúk történetének. Vonja le a következtetéseket, hogy mi a sorsa egy lefegyverzett országnak. Remélem, hogy felébred ez a nép és Nemzetté válik. Akkor soha többé nem taposhatják idegen bakancsok az éltető Magyar termőföldet. Ébredjetek fel!
2010. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!