Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik magyar párttal szimpati...

Melyik magyar párttal szimpatizálsz és miért?

Figyelt kérdés

Mitől jobb az a párt akire szavazol mint a másik? Nem és életkor is érdekelne.


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 8. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

MKKP, mert szeretnék ingyen sört és örök életet!


18/f

2017. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Eddig az lmp-t tartottam a legértelmesebbnek, de már egyre több dolguk van nekik is, ami nem jön be. MOst hallottam minap, hogy az lmp is ki van akadva, amiért szeptemberben nem kapnak családi pótlékot a családok. Mit kell ezen kiakadni? Ha augusztusban megkapják a szeptemberit, akkor mit kell kiakadni?

Ha ennyire béna egy család összes tagja, hogy nem képesek akkor felhasználni, amikor szükségük van rá, és ha épp most nincs, akkor tartalékolják későbbre, akkor ott nagy bajok vannak. És nem az a baj, hogy nem a megszokott ütemezésben jön a pénz, hanem hogy ilyen buta és napról-napra élő, minden fityingjüket egyből elköltő emberek gyereket csinálnak... Silányul a társadalom, lássuk be.


Szóval hogy már az lmp is itt tart, ez gáz.

Hát az mszp, dk, együtt, és mit tudom én milyen szocik vannak még, ők nevetségesek, felejtősek. A fidesszel sosem szimpatizáltam. A jobbik szóba sem jöhet, primitívség teteje.


38 nő

2017. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább talán az LMP- vel. Nincs különösebb oka azon kìvül, hogy tetszenek a parlamenti felszólalásaik és persze az is, hogy ők még nem voltak hatalmon.
2017. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk, őszintén szólva, a Jobbik is egyre elfogadhatóbb számomra.
2017. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Fidesz. Hasonló családpolitikát, szociális politikát, sportpolitikát és bevándorláaspolitikát követnek, mint amely nekem elogadható, nemzetpolitikában pedig teljesen egyetértünk. Valamint tetszik, hogy se nem liberálisok, se nem kommunisták. Tetszik Orbán Viktor konzervatív hozzáállása, a személyisége, a világképe és a víziói. Nem mellesleg számomra a többi párt elfogadhatatlan. A baloldaliak elvből, a Jobbik pedig azon kívül, hogy Vona nagyon jó szónok és hatásos retorikát használ, semmit nem tud felmutatni.


18/L (lehet lepontozni)

2017. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Az Együttel, mert Juhász Péter keményen dolgozik a magyar közpénzek ellopása ellen. A munkáját nap szinten videóval dokumentálja, minden iratot feltölt, közzétesz. Minden politikusnak így kellene. Szánalmas ahogy a fideszesek ezt az embert aki minden nap józanul bejelentkezik és a napot végiggürizi értünk pont ezt drogosozzák a kokós deutsch tomikájuk meg bulibáró habonyuk mellett.
2017. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Fideszzel, ők legalább az én zsebemet is tömik, nem csak a sajátjukat.

Az előző kúrmány itt kúrta el a karrierjét :)

2017. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Egyikkel se.


A Fidesz-KDNP autiter módszereivel nem értek egyet, igaz teljesen törvényesen lettek megválasztva, viszont néha tényleg túltolják a hatalmuk határait.


A Jobbikkal nem szimpatizálok mert jelenleg bárányba bújt farkasok, igazából a Fidesz módszereit vennék át, valójában nem radikális már, hanem ugyanúgy néppárti és populista.


Az Mszp leszerepelt régóta, 1 év sincsen a választásokig, de ott tartanak jelenleg hogy a saját pártjukat se tudják kontrollálni, akkor 1 országgal mégis mit tegyenek?


A DK egy halott ügy Gyurcsánynak pedig száműznie kéne magát a politikából azok alapján amit művelt miniszterelnökként.


Az LMP egy süllyedő hajó, a régi elnök már lelépett, most a maradékot próbálják menteni.


A minipártokról (bár a Fideszen,MSZP-n,Jobbikon kívül mind az) felesleges még szót is említeni, Budapesten kívül szinte nem találhatóak meg, és teljesen komolytalanok, kis rétegeket tudnak megszólítani, teljesen jelentéktelen dolgokkal. (pl melegek kérdése, 16 évesek választójoga)


A Fidesznek az a egyedüli pozitívuma hogy ők legalább tudják mihez kezdjenek a kapott hatalommal, míg az ''ellenzék'' csak halászik a zavarosban, és semmi konkrétumuk nincs, csak reagálnak arra mit tesz a kormány.

2017. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Autoriter... majdnem!
2017. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Fidesz. Azért mert sokkal jobban élünk mióta behozták az egykulcsos adót. Sokkal többet teszünk el. Aztán úgyis megyünk majd el az országból nem olyan sok év múlva tehát a hosszútávú baklövéseik következményei nem sújtanak. 20/F
2017. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!