Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik esélyek 2018? Vona...

Jobbik esélyek 2018? Vona nyert vagy inkább veszített a radikális politika felhagyásával.

Figyelt kérdés
Szerintem inkább veszített, mert az adta a párt igazi karakterét. És igazából a környezetemből mindenkitől vagy azt hallom, hogy csalódtak bennük vagy azt, hogy nem tudták őket meggyőzni, mert régebben teljesen más dolgokat mondtak mint most és emlékeznek még azokra a megnyilvánulásokra.

2017. aug. 17. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Amennyit nyertek baloldalról, annyit vesztettek jobbról. Számomra hiteltelenné váltak, de az elvek nélküli kormányváltóknak biztos imponál.
2017. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Majd kiderül. Engem megnyertek, mert én mérsékelt jobboldali vagyok, aki a Fideszt is utálja, meg Gaudi és Novák stílusát is.


De egy igazán radikális kire szavazna? A Budaházyt és a Tolvajkergetőket üldöző Fideszre? Szerintem sokan megmaradnak Jobbik szavazónak, csak rossz szájízzel

2017. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem sok. Én radikális vagyok és nekem egyáltalán nem tetszik, hogy egyezkednek egy volt fideszes bűnözővel. Én és a környezetemben lévő radikálisok nem fogunk már rájuk szavazni, ahogy jelenleg a többiekre sem. Szerintem több embert veszítettek, mint nyertek. A bizonytalanok között pedig Botka sokkal népszerűbb Vonánál MSZP ide vagy oda. Reálisan egyedül senkinek nincs esélye győzelemre. Csak az ellenzék ezt nem látja be.
2017. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem például az Orosz Mihály Zoltán/Baráth Zsolt/Novák Előd-féle stílus nem tetszik. Nekem ez jobb, inkább nyert.
2017. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Az majd jövőre derül ki, hogy nyertek, vagy veszítettek a váltással. Én még egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy jól jönnek ki belőle.
2017. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk, annyira azért nem, hogy választást nyerjenek, hacsak valami nagy "balhé" nem lesz addig.
2017. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Mivel minden nap más kiszámíthatatlan furcsasággal állnak elő, nem hiszem, hogy bármilyen tábort is tudnak még maguk mellé állítani! Teljesen kiszámíthatatlan lett a politikájuk. Polgári pártnak pedig ott a Fidesz. Sokan hazaárulásnak élték meg, hogy a "migránsok elleni törvényt" nem szavazták meg.
2017. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közvélemény kutatások szerint szinte ugyanott vannak mint 2014-ben.
2017. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!