Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen lenne a következő?

Milyen lenne a következő?

Figyelt kérdés

Egyre többet gondolkodtam azon, hogy az emberek ugye szídják a politikusokat mint a bokrot, de hogy mi lenne ha egy valóban jó alternatíva jönne. Valóban bíznának benne az emberek?

Szerintetek ertelmes lenne egx olyan párt amelyik a követketőként vélekedik?:

-menekülteket nem fogadjuk be

-csak megújuló energiaforrások legyenek azok is támogatva és adó nélkül

-az oktatásúgy rendbe hozása normális és nem központosított ellátással

-az emberek alapvetően 240.000 ft körüli minimálbérrel keresnének és ez persze nem jelentené a kafeteria es egyebek megvonását


Csak az érdekelne, hogy mit gondolnátok egy klyen pártról és hogy mi lenne a véleményetek róla.

Tudom, hogy ilyen nincs csak a vélemény számít nekem jelenleg.



2017. aug. 26. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám. De hát ugyebár úgy elszaporodtak a kártékony prolik a hasznosak helyett, hogy már a vezetőink is kártékonyak. És például a napelemre adókat raknak. De hát rombolni és lopni meg kártékonynak lenni könnyebb.
2017. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki így kampányol, arra biztosan nem szavaznék. Az első és a harmadik ponttal egyet is értek, a második nem megvalósítható, a negyedik pedig sokkal bonyolultabb ennél.
2017. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mondani bárki bármit tud, de a megvalósítás már más kérdés.


Ez szimpla demagógia. Tetszetős elképzelések-ez tény.

De megvalósítás? Na igen, ez az ami nem megy, mert a világ nem úgy működik, hogy egyet tapsolunk és mindenkinek napkollektora meg saját szélerőműve meg, kettőt tapsolunk és az a közoktatás, amit mondjuk a finnek 10 év alatt sok-sok pénzből felhoztak itt is meglesz, hármat tapsolunk és 240 ezer lesz a minimálbér és közben nem megy tönkre az ország.


Ezek olyan dolgok, amiknek a megvalósításához több kell, mint hogy "mi majd megcsináljuk".

2017. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is azért mondtam. Ígéretekkel tele a padlás. Én is tudom. Csak mondom gondolkodtam.
2017. aug. 26. 19:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként jómagam megírtam egy pártprogramot csakhogy azt túl hosszú lenne így leírni.
2017. aug. 26. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt a pártprogramot lehurrognák azzal a szöveggel, hogy "ez még rosszabb mint a fidesz programjai".
2017. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miért mondod ezt?

Egyrészt el sem olvastad, másrészt pedig bármi jobb annál a pártprogramnál ami a Fidesz-KDNP-nek van: "folytatjuk".

2017. aug. 28. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kel elolvasni! Nem én mondom, hogy rosszabb lenne! De akármit írnál, rámondanák, hogy rosszabb! Ez a baj! Az mszp-sek minden épkézláb ötletre rámondják, hogy milyen borzasztóan rossz!
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- menekülteket nem fogadjuk be - dehogynem.

- megújuló energiaforrás - nélküled is támogatva lesz, mert már most minden pénzes muksó házteteje tele van pakolva napelemmel.

- oktatásügy - te itt csak szép lehetsz, okos az nem + akinek pénze van, annak esze is van. - Tanuld meg jól - ezt 45 előtt mindenki tudta - ideje feleleveníteni.

- 240eFt - akik már most többet (sok esetben a többszörösét keresik): irodában, egy műszakban azok nem fogják elfogadni, a Te kedvedért. Egész egyszerűen azért NEM, mert NEM ezért tartják őket - és nem is rosszul -, hanem pontosan az ellenkezőéért.

2017. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!