Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lenne kedvetek pártot letrehozni?

Lenne kedvetek pártot letrehozni?

Figyelt kérdés
A pártprogram már készen van, de aki csatlakozik annak beleszólása is van természetesen. Aki érdekel írjon privátban.

2017. aug. 28. 11:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Némi levelezés során megkaptam a srác "pártprogramját". Ahogy sejtettük, még nincs 18, csak túlzott politikai ambíciója. :) Ahhoz képest, hogy azt írta, hogy 10 oldalas pártprogramja van, folyton várnom kellett, mert még nem volt ideje beírni a számítógépbe. Végül kaptam talán egy kétoldalnyi irományt. Már ez nagyon komollyá tette a szememben, de a lényeg ugye a program.

Egy dolog, hogy annyira nem tájékozott, hogy ismerje legalább a jelenlegi működő, aktívan politizáló pártok programját, csak mert az egyik teljesen fedi a RACIONÁLIS elképzeléseit, de elég sok olyan van, ami hogy is mondjam szépen fogalmazva... gyermeki álmodozások halmazába sorolható.

A 200%-os ÁFA fosszilis energiahordozókra


15% ÁFA

Egészségügyi dolgozók alapfizetését 500 ezerre emelné.

Gyakorlatilag az összes kórházat bezárná, és lenne 25 jól felszerelt "publikus luxuskórház", kórházanként 5000 betegággyal, de hozzáteszi két mondattal arrébb, hogy minden kórterem max. kétágyas. (Tehát 2500 kórterem lenne kórházanként. Nem tudom, hogy mekkora kórtermeket képzeld, de szerintem a nővérek és a doki is lejárhatja a lábát a reggeli viziten. Esetleg felszerelése lehet a kerékpár is a folyosókon. :D

Munkáltatói járulék lenullázása, és a dolgozók fizetésének megemelése uniós átlagra


Csak azt nem írta le, hogy miből lenne mindezekre fedezet, talán Orbán aranyköpéseiből csinálunk az országnak aranytartalékot?


Jó volt olvasni, kicsit megfiatalodtam. Hiányozni fognak a soraid, Erik! Talán még hallunk felőled, Jövendőbeli miniszterelnökünk, a szavazatomra tuti számíthatsz úgy, mint a párttagságomra! :D

2017. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!