Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogtok szavazni jövőre?

Kire fogtok szavazni jövőre?

Figyelt kérdés

[link]



Most próbálok már elkezdeni dönteni -ismerve a magyar politikát- kizárásos alapon.


Ideológiám egyébként: Liberális, Libertariánus, EU-párti, Éjjeliőr Állam-párti.


FIDESZ - Biztos, hogy nem, mert elegem van Orbánból és a rigolyáiból


MSZP - Nem hiszem, mert alatta is szar volt az ország


Jobbik - Biztos, hogy nem, mert szélsőjobbosok


LMP - Biztos, hogy nem, mert zöldpárt, és nem támogatom a környezetvédelmet


DK - Itt van Gyurcsány, az nem tetszik, de legalább liberálisak


Együtt - Az eddigiek közül ez tetszik a legjobban, viszont sajnos ezek is zöldek, és úgy tűnik, hogy ezerfelé akarnak menni az ideológiájukkal


Párbeszéd - Zöldek, tehát kiesnek


Liberálisok - Őket szeretem a legjobban, tetszik Fodor Gábor személye.



Tehát ezek után kizárásos alapon Liberálisok, DK, vagy MSZP. Legszívesebben a Liberálisokra adnám a voksomat, de lehet, hogy rászavazok az MSZP-re, vagy a DK-ra, attól függően, hogy melyiknek van több esélye, csak hogy eltűnjön Orbán.



Ti hogyan vélekedtek a mostani pártokról és kire akartok szavazni.



2017. okt. 8. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Nálam eddig az LMP a legesélyesebb, de az Együtt, Liberálisok, Párbeszéd és Momentum fronton is vannak jó gondolatok.


Az MSZP és DK nem szimpatikus, a Jobbik pedig teljesen más ideológiát képvisel, így ők is kiestek.


Egy viszont közös bennük, hogy mindegyiküket szívesebben látnám mint a Fideszt, akár egy olyan ellenzéki koalícióra is szavaznék amelyben minden említésre méltó párt benne van, csak végre takarítsák el a Fideszt.

Félek ha ezt nem teszik meg szép lassan autokrata rendszert hoznak létre és a demokratikus intézmények csak látszanak lesznek.

Csak sajnos van egy masszív táboruk akiket annyira megbolondítottak a migránsokkal és Sorossal, hogy nem veszik észre mire hajt a Fidesz...

2017. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Az általad favorizált pártoknak kb. egyenlő az esélye: nulla.

De az optimizmusod mindenképp tiszteletre méltó.

2017. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ebből az egész Orbán által művelt politikából elegem lett, de iszonyatosan, így én úgy látom hogy ennél rosszabb egyik sem lesz, maximum jobb, vagy marad minden ilyen rossz mint eddig, de a lényeg az hogy Orbán az egész bandájával repüljön jó messzire. Én egyik pártot sem látnám szívesen, Az Együtt nekem is szimpatikus, de alig vannak biztos szavazóik így esélytelennek látom hogy ők kormányváltást művelnének.

A Jobbikról is megvan a véleményem, de már jó fél éve úgy vagyok vele hogy rájuk szavazok, mert eddig ők szerintem a legnépszerűbbek, ők csinálnának valamit, igaz sok mindennel nem értek velük egyet, a béruniós elképzelésük amit nagyon hajtanak jól hangzik, de nem fog az úgy működni ahogyan azt el akarják hitetni velünk, de nem emiatt fogok rájuk szavazni, hanem azért mert én szeretném ha végre nem a Fidesz lenne hatalmon! Persze ha esetleg véletlenül, valamiért előkerülne egy olyan emberekből álló párt, akik tényleg értenek a dolgokhoz és jól csinálnának mindent amire 0,5% esélyt ha adok, akkor rájuk szavazok. De mivel ilyen úgysem lesz, legalább is most így gondolom, így maradok a Jobbiknál.

2017. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Én is libertariánus vagyok, de főleg gazdasági okokból, (a fű meg a homoszexualitás hidegen hagy).


Nekem megfelelő parlamentesélyes pártot egyáltalán nem látok. Akik nem voltak még hatalmon és parlamentesélyesek az a Jobbik és az LMP. Legkisebb rossz gyanánt inkább Jobbikra szavazok, nem intézem el őket annyival hogy "szélsőjobbosok", mivel jelenleg éppenséggel sokkal mérsékeltebbek mint a Fidesz!

2017. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Whitewolf19 ***** válasza:
54%

Nem támogatom a környezetvédelmet... hm.. akkor majd hol szívsz friss levegőt ha az összes fát kivágták? Ezt így párt állástól kérdezem.. hogy lehet ilyet kiírni. Tudod mekkora kincs a tiszta ivóvíz és a belélegezhető levegő?

A lényeg hogy legyen nemzettelen és hasztalan na meg komolyan vehetetlen SZDSZ-es süllyesztőjében formálódott kamu párt.

Nem hogy a magyar politikát nem ismered.. de a környezeted sem. Lehet neked jó a kólát inni meg a gyors kaját zabálni ami valóban nem látott hasznos környezetben előforduló elemeket..

Pártatlanul cseszted fel az agyam.. az ilyeneknek személyesen mondanám meg a véleményem a falhoz szorítva , mert egy senki vagy! Aki semmit sem tisztel.

Sem a nemzetet, mert azt az ilyen Fodor Gábor félék árulják el.. sem az élőhelyünket. Mégegyszer mondom.. ez nem párt kérdés!

2017. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

6-os, a környezet egy olyan dolog ami véletlenül jött létre, míg a mesterséges vívmányokat az emberi intelligencia alkotta. Következésképpen magasabb rendű dolog, több potenciál van benne.


A naív zöld (és sötétzöld) erők ott tesznek keresztbe a fejlődésnek ahol tudnak. A 80-as években addig sírtak, míg nem épült meg a szlovákokkal közös Bős-Nagymarosi vízlépcsőrendszer, amivel hatalmas mennyiségű áramot termelhettünk volna, most jajveszékelnek Paks bővítése miatt, pedig az atomenergia a lehető legjobb áramforrás, "sikeresen" kitiltatták az EU-ból a GMO élelmiszereket, pedig azokban van a jövő a jobb élelmezés és a hatékonyabb mezőgazdaság felé.


A tömeghiszti elérte, hogy a boltok tele legyenek "E-mentes" meg "Bio" termékekkel, amik előállításukban sokkal munkaigényesebbek és drágábbak, holott semmivel sem egészségesebbek, mint a mesterséges élelmiszerek, hiszen az emberi test egy kémiai rendszer, és attól függ, hogy milyen vegyületeket juttatsz bele, nem pedig attól, hogy ezek a vegyületek a mezőn vagy egy laborban jöttek létre.


A számítástechnika és az űrkutatás rohamosan fejlődik. Lehet, hogy 30 éven belül már feltölthetjük az agyunkat számítógépekre, 1000 éven belül pedig szétszedhetjük a Földet és a többi bolygót a Naprendszerben és egy gömbhéj-alakú számítógépet építhetünk belőlük a Nap köré amiken nem csak több TRILLIÓ ember lenne futtatható mindenféle nélkülözés, betegség, és szenvedés nélkül, de még a rengeteg állatfaj is futtatható lehet rajta, akiket többé nem fenyegetne kihalás veszélye, sőt akár kihalt állatokat, pl. dinoszauruszokat, dodókat is szimulálhatunk rajta.

2017. okt. 8. 20:51
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne várd ezt a jövőt, mert téged a vírusirtó tuti karanténba rak.
2017. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Győztesre
2017. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
KDNP-t nem is vetted bele :Xd
2017. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
24%
FIDESZre.
2017. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!