Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki lehet még jó miniszterelnök...

Ki lehet még jó miniszterelnök-jelölt a Fideszből OV mellett?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Senki. Egyrészt senki sem alkalmas rá (mondjuk OV sem), másrészt a Fideszben Orbán az isten.
2017. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Lázár? Karizmatikus, magabiztos, nem utálják annyian mint pl: Rogánt és ha összehasonlítod a többi fideszessel, rájössz hogy kimondottan értelmes ( Németh Szilárd... ).

Vagy esetleg Gulyás, de ő feleannyit nem ér mint Lázár. Nincs olyan karizmatikus és sokkal többen utálják.

Szerintem Lázár lenne a miniszterelnök jelölt ha Orbánnal történne valami, mondom ezt nem fideszesként.

2017. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Senki. Fidesz = Orbán.
2017. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Lázárnak elég nagy az elutasítottsága.

Akkor már szerintem Kósa is esélyesebb lehet miniszterelnök-jelöltnek Orbán után.

De ha egyszer nagyot bukik a Fidesz és új szavazókat akarnak majd szerezni, akkor valószínűleg valami kevésbé megosztó, kicsit középen álló jelöltet keresnének, például Varga Mihály vagy Navracsics Tibor, de kérdéses, hogy ők egyáltalán hajlandók lennének-e elvállalni a miniszterelnök jelöltséget.

Orbán után könnyen a Fidesz-KDNP is olyan nehéz helyzetbe kerülhet, mint most az MSZP-DK.

2017. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lázár már jelenleg is hitelesebb, mint Orbán. Szerintem ő mindenképpen.
2017. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elhangzottak azok a nevek, akik szerintem is labdába rúghatnak jelöltként hosszú távon. És Pintér Sándorról mit gondoltok? (Habitusában ő is megfelelő lehet? És nincs több vaj a fején, mint a többieknek.)
2017. nov. 12. 11:41
 7/17 A kérdező kommentje:
Navracsics nem vesztette el túlságosan a hátországát, a támogatói körét azzal, h nincs jelen tartóssan a hazai közéletben?
2017. nov. 12. 11:46
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Németh Szilárd. Annyira szimpi, heles gyerek...
2017. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pintér Sándor nem rendelkezik elég hatalommal a párton belül. Mindenki tudja hogy a miniszterelnök jelölt mindig a legnagyobb hatalmú, legbefolyásosabb, legkarizmatikusabb ember. Pintér nem az a Fideszben.

Szerintem is Kósa vagy Lázár lenne az utódja Orbánnak.

2017. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lázár esetleg Rogán, attól függ kinek nagyobb a támogatottsága a Fideszen belül. De lehet mire Orbán visszavonul már ők is kiöregednek :D
2017. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!