Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is az a szomorú...

Szerintetek is az a szomorú kérdés, hogy mennyivel nyer a Fidesz a választásokon, nem pedig az, hogy melyik párt nyer?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok ember van az országban, aki elhiszi hogy a Fidesz kormányzása alatt az ország helyzete javult (minden kb. 50-100%-ot drágult élelmiszerek terén, többmilliárd ellopott pénz, stb.). Így nem kétség, hogy a 10 ezer forintos Erzsébet utalvány és a kamu Soros-terv megfélemlítés célbaér.
2017. nov. 25. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az a szomorú, hogy a Fideszt simán lehetne verni most is, de mégsem fogjuk, csak mert ahhoz össze kellene a különbözően gondolkodó magyaroknak a közös célért fogni. De ez nem megy inkább gyűlöljük a Jobbikot, az LMP-t a Gyurcsányt, nem fogunk össze hadd nyerjen megint a Fidesz, akit az ország nagyobb része nem akar pedig.
2017. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Inkább unalmas, 1000-szer feltett kérdés.
2017. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Amig a Fidesz nyer, bármennyivel is - tehát még jó sokáig - addig nincs min szomorkodni.
2017. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem ez szomorú, hanem az, hogy milyen sokan elhiszik. Ezért neveznek jóslatokat önbeteljesítőnek.


A Fidesz a magáévá tett médián és néhány ezres aktív táborán keresztül folyamatosan mantrázza ezt. Teszi azért, mert ismeri a biológiát. Az ember rövid távú agya már néhány ismétlést is megjegyez, tudásnak tekinti és aszerint viselkedik. Ha nem aktiválja hosszú távú agyát, beveszi a mesét. És nem megy el szavazni, mert "úgyis mindegy", meg "nincs összefogás", meg "nemcsak a Fideszt utálom" és hasonlók. Az első általánosban tanult számtant is elfelejti hatására: közel nyolc millió szavazó esetén (amelyből nincs 2 millió fideszes) a Fidesz nem érné el a 25%-ot se. Négy és fél millió szavazó esetén nem lenne abszolút többsége és nm tudna kormányt alakítani, ha minden (bejutott) ellenzéke gerinces és nem áll vele szóba.


Egyszóval rettenetesen szomorú, hogy (majdnem) hatmillió balga ember elhiszi ezt a mesét. A Fidesz ezért nyerhet, semmi más oknál fogva nem.

2017. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

És miután nyerne a következő párt és kitisztogatták az ellenfeleiket a hivatalokból, visszaállna a rend: ellenzék nyávog, kormány fényezi magát, emberek egymást ekézik.

Ez a szomorú inkább. Menekülnek is a fiatalok kormánytól függetlenül.

2017. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! Biztos vagyok benne, hogy nem fogod soha belátni mennyi zagyvalékot hordtál össze...Tipikus szűk látókörű, rtl-en edukált agy! Max 4 milliót, de max ennyit érdekel egyátalán a politika és a társadalmi történések. Akkor még nem számoltam azokkal, akiknek semmi alternatíva nem jelenik meg, tehát se fidesz, se összefogás, se semmi, ők inkább smileykat raknak a szavazólapra, tehát bárhogy is nézem, a 2 millió gyönyörű arány, és a többséget képviseli. Gondolom nem lenne semmi bajod, ha ennyi a Vonádnak, vagy Gyurcsányodnak összejönne. Akkor biztos pezsgőt bontanál!
2017. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Bocs, a fentit az ötösnek írtam!
2017. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha a választásokig az LMP-nek sikerül felnőnie az MSZP régi helyére, akkor elég esélyes forgatókönyv lehetne hogy összefognak a Jobbikkal és felmossák a padlót a narancsokkal 2018-ban.

Ez már csak a baloldali választóktól függ, hogy hajlandóak-e kompromisszumot kötni, és a "süllyedő hajó" szerepét betöltő MSZP és DK mögül kiállni, és az LMP-t támogatni.

2017. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Én addig vagyok nyugodt, míg a hozzád hasonlók nyavajognak és szomorkodnak.
2017. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Pont a lippsik bandája kell még egyszer ide,mert az annyira bevált.De van jobb,a neonáci jobbik!Micsoda alternatíva!

Csakafidesz!

2017. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!