Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti akartok vagy nem akartok...

Ti akartok vagy nem akartok kormányváltást?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, s ha nem, akkor miért nem?

2017. nov. 27. 12:00
1 2
 11/15 Lazy Lover ***** válasza:
igen de igazi rendszer váltás kéne nem a régi komcsik vannak még hatalmon
2017. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fidesz? kisztagok meg ügynökök

Mszp? kisztagok meg ügynökök


Jobbik ? na megyek is szavazok rájuk mert a többi csak egy vicc

2017. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akarok és megindokoltam már itt párszor. Röviden a Fidesz maffia tovább hizlalása helyett költhetnénk értelmesebb dolgokra is az adót. Olyan kormányt szeretnék aki tiszteli a jogállami kereteket, erős kezűen szabályoz, de jól kitalált törvényi eszközökkel, nem hasraütés szerűen, haveri érdekek alapján. Meg az se árt, ha kormány a kommunikációját nem az alpári hazudozás jellemzi.
2017. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok, s külön megemlítendő, hogy kicsit mocskolódó üzenetekre számítottam, de úgy tűnik nem teljesen elfajzott a magyar társadalom.

Hatosnak meg annyit szeretnék mondani, hogy gyerekesnek lehet gyerekes, de sok minden van e kérdés mögött.

Kormányváltás tényleg nem elég, rendszerváltás kéne, de kikkel? Kivel akartok, akarunk rendszertváltani? Jelenleg nincs rá szakértői ember, a forradalom szerintem meg jó irányba nem vezetne. A harmadik opció a választások, de megértem, hogy borúsan látjátok a helyzetet, nem nagyon lehet megbízni egyik pártban sem, bár szerintem, akárki jobb lehet, mint a Fidesz-KDMP féle slepp, kivéve a Jobbikot, de ez az én véleményem csak.

2017. nov. 27. 20:47
 15/15 anonim ***** válasza:

"Olyanban ami az emberek fejét is lecseréli a nyugatira"


Éljél kinn egy évet legalább aztán fuss ennek neki mégegyszer :)


Azokat a jó fizetéseket nem az eszükért kapják elhiheted.

Azért amikor képesek kihívni a szomszédok a villanyszerelőt és 100€ fizetni neki egy villanykörte kicseréléséért...


Vagy amivel Svájcban találkoztam amit elnem felejtek hogy az állatorvos helikoptert hívott hogy a tehenet a mezőről elszállítsák hogy megvizsgálhassa kb 300 méteres távolságról van szó.

És még sorolhatnám


És a vicc az hogy ha ezt megszólod még téged néznek hülyének

2017. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!